Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Взимку кінотеатри України покажуть фільм Метью Вона «Кінгс Мен»

28.08.2021
об 16:57

Пригодницький бойовик «Кінгс Мен», що є приквелом до серії фільмів «Кінгсман», вийде на великі екрани в Україні 22 грудня. Головні ролі у стрічці зіграли Рейф Файнз, Джемма Артертон, Ріс Іванс, Том Голландер, Даніель Брюль, Джимон Гонсу, Чарлз Денс.

 

 

За сюжетом у той час, як найстрашніші тирани та злочинні генії в історії планують початок війни, яка знищить мільйони життів, одна людина мусить кинути виклик часу, щоб зупинити їх. Станьте свідками становлення першого незалежного розвідувального агентства у фільмі «Кінгс Мен».

 

Джерело: Kinomania

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: Комедійний бойовик «Хороший, поганий, коп»

Реліз пригодницького фільму «Хороший, поганий, коп» режисера Джо Карнагана вийде на великі екрани в Україні 11 листопада. В головних ролях глядачі побачать акторів таких, як Джерард Батлер, Френк Ґрілло, Алексіс Лаудер, а також насолоджуватимуться музичними творами композитора Клінтона Шотера.

22.08.2021
об 13:29

Новини

Скоро в кіно: Горор «Втілення зла» від Джеймса Вана

Восени український глядач зможе побачити новий фільм, виробництвом якого займалися студії Warner Bros. Pictures, New Line Cinema. Новий горор від режисера стрічок «Аквамен», «Пила», «Закляття», «Форсаж 7» Джеймса Вана у кінотеатрах можна буде побачити з 9 вересня.

23.08.2021
об 13:01

Новини

Скоро в кіно: Фантастичний екшн від студії Sony «Людина-павук: Додому шляху нема»

Стрічка Джона Воттса із Томом Холландом і Бенедиктом Камбербетчем вийде в український кінотеатральний прокат з 16 грудня.

26.08.2021
об 16:44

Новини

Скоро в кіно: Фантастична драма «Остання місія Пола В.Р.»

З 26 серпня в український кінопрокат виходить фільм «Остання місія Пола В.Р.» із Жаном Рено у головній ролі.

25.08.2021
об 10:27