Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Ввечері драма В’ячеслава Криштофовича «Передчуття» йтиме на «UA: Перший»

12.12.2020
об 12:37

Сьогодні ввечері відбудеться телепрем’єра українського фільму «Передчуття».

У житті все потрібно робити вчасно – промовляють до глядачів автори стрічки. За сюжетом роботи В’ячеслава Криштофовича, яка стала для нього поверненням у кіно,  розповідається про невеличке приморське містечко N, в якому час плине неквапливо. Розмірене життя порушує чоловік, який вчинив самогубство. Про місце його поховання знають лише дружина і друг, які відмовляються ділитися таємницею з оточенням. Смерть чоловіка спонукає інших шукати відповіді на власні найголовніші питання. Усіх їх щось бентежить, і кожен хоче знайти правду в інших замість того, щоб подивитися вглиб себе.

Нагадаємо, міжнародна прем'єра драми відбулась у грудні 2019 року в Берліні, українська – у серпні 2020 року на 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість». В широкий прокат фільм вийшов на початку жовтня, а сьогодні його побачать телеглядачі.

12 грудня вмикайте «UA: Перший» о 22:00 і дивіться «Передчуття».

 

Джерело: Пресслужба Суспільного

Читайте також:

Новини

Дивіться на VGL cinema DOCU/PRO talk «Українські кінофестивалі «на карантині»: Підсумки-2020»

В березні, коли анонсували карантин, ніхто не розумів, наскільки тривалим він буде. Кінофестивалі, які мали відбутися в 2020 році знаходилися на різних стадіях підготовки, але найшвидше довелося приймати рішення Docudays UA, який першим в Україні провів онлайн-фестиваль, адже опинився в самому серці локдауну. Потім була гібридна форма проведення КМКФ «Молодість» й повністю віртуальні версії Wiz-Art, LINOLEUM і Одеського міжнародного кінофестивалю. Отриманим досвідом спікери онлайн-дискусії поділяться за тиждень.

10.12.2020
об 12:09

Новини

У Києві відкриється виставка-дослідження фільму Романа Балаяна

17 грудня о 19:00 в Музеї кіно Довженко-Центру відкриється виставка «Польоти уві сні та наяву». Захід, що триватиме до березня є музейним проєктом, який досліджує однойменну кінороботу Романа Балаяна та епоху, в яку вона створювалася.

10.12.2020
об 15:11

Новини

Фотозвіт з прем’єри фільму «Пофарбоване пташеня»

Вчора в кінотеатрі «Оскар» відбувся прем’єрний показ фільму «Пофарбоване пташеня». Стрічка є копродукцією Чехії, Словаччини та України, тож на заході її презентували український співпродюсер Ігор Савиченко та кінокритик Андрій Алфьоров. Після того, як глядачі переглянули кінороботу, вони змогли поспілкуватися з режисером Вацлавом Марулом. Він вийшов до них на зв’язок онлайн.

11.12.2020
об 12:19

Новини

Ірма Вітовська розповість про акторську професію в Україні

Менше ніж за тиждень Українська кіноакадемія проведе прямий ефір «Акторська професія в Україні» за участі відомої артистки театру і кіно Ірми Вітовської.

11.12.2020
об 16:31