Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Восени вийде реліз фантастичного екшну «Веном 2: Карнаж»

11.05.2021
об 16:03

16 вересня на великих екранах України з’явиться стрічка від студії Sony «Веном 2: Карнаж».

Друге пришестя Венома з Томом Гарді у головній ролі вже скоро. Фантастичний блокбастер виходить на новий рівень екшну і візуальних ефектів. Над світом нависла загроза. Тандем Едді Брока та інопланетного симбіота Венома кидає свою силу проти нового ворога — нестримного монстра-вбивці Карнажа.

 

Джерело: B&H film distribution

Читайте також:

Новини

Триває прийом заявок до складу експертних комісій при Раді з державної підтримки кінематографії

В кандидатів лишилося 10 днів, аби надати необхідний пакет документів.

01.05.2021
об 11:11

Новини

Мережа кінотеатрів Cinemark підписала угоду з п’ятьма основними студіями

Cinemark досягла нових домовленостей із п’ятьма великими студіями, а саме: Warner Bros. Picture Group, The Walt Disney Company, Paramount Pictures та Sony Pictures Entertainment. Умови угоди не розголошуються, але основною причиною підписання стали зміни у кінотеатральних вікнах, які гарантували кінотеатрам ексклюзивне транслювання стрічок на великому екрані, після чого фільми могли вийти на онлайн-платформах.

08.05.2021
об 12:07

Новини

Відсьогодні в кіно: «Батько», «Мортал Комбат», «Мінамата» та ще декілька релізів

Великі міста починають виходити з червоних зон рівня захворюваності на Covid-19. Так, с початку тижня змогли відкритися кінотеатри у Львові та Одесі. Днями має й Київ вийти з критичного становища, спричиненого статистикою хворих на небезпечний вірус. Після довгих чотирьох тижнів майже повної відсутності прем’єр у кінотеатрах, сьогодні, 29 квітня, репертуар великих екранів значно оновився. Глядачі зможуть побачити у нових ролях Ентоні Гопкінса, Джонні Деппа, Мадса Міккельсена та інших відомих акторів. Обирайте фільм до смаку та заплануйте кіносеанс у цей вікенд.

29.04.2021
об 13:50

Новини

Шанувальники «Залізної людини» просять Marvel повернути Тоні Старка до життя

Фільм «Месники: Завершення», світова прем'єра якого відбулася два роки тому, дала історії Тоні Старка заслужене героїчне закінчення. Проголосивши свої останні слова: «Я - Залізна Людина», Старк клацнув пальцями, і Танос та його армія Читаурі розпалися в пил. Незважаючи на те, що володіння силою Каменів Нескінченності у підсумку вбило його, Старк зміг врятувати весь Всесвіт від загрози Таноса.

24.04.2021
об 11:21