Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Восени в кінотеатрах вийде аніме «Її завітна мрія»

25.09.2021
об 13:11

За культовим романом Сейко Танабе від режисера Котаро Тамура в український прокат у листопаді вийде «Її завітна мрія». В оригіналі мелодраматичний мультфільм називається Josee, the Tiger and the Fish.

 

 

Вона – юна мрійниця, яка обожнює малювати та читати, але ніколи не насолоджувалась життям за межами свого будинку. Він – студент-океанолог, для якого головне – це навчання. Їх доленосна зустріч подарує кожному з них враження, які вони запам'ятають на все життя, і втілить найзаповітніші мрії.

Над створенням екранізації працювала студія Bones.

 

Джерело: VLGFILM Ukraine

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: Велике оновлення репертуару кінотеатрів

«Ненависть», «Бестселер», «Віхола душ», Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів та низка інших релізів очікується з 23 вересня в кінотеатрах України.

22.09.2021
об 12:49

Новини

Відкриття Мангеттенського фестивалю короткометражних фільмів у Києві

Вчора, 22 вересня, в столичному кінотеатрі «Оскар» у ТРЦ Gulliver пройшло відкриття 24-го Мангеттенського фестивалю короткометражних фільмів. На відкриття прийшли акторка Римма Зюбіна, актори Богдан Осадчук, Даніїл Каменський, Володимир Гурін, режисер Володимир Тихий, продюсер Олексій Гладушевський та інші.

23.09.2021
об 16:09

Новини

Скоро в кіно: Горор «Хелловін убиває»

Новий розділ моторошного слешера про мовчазного убивцю в масці Майка Майєрса вийде в українських кінотеатрах 21 жовтня. На Хелловін безжальний маніяк знову виходить на своє криваве полювання. Зупинити зло зможуть лише люди, пов’язані з ним спільним минулим.

24.09.2021
об 13:29

Новини

Програма фестивалю «Нове німецьке кіно»

7 жовтня в Києві розпочнеться 27-й фестиваль «Нове німецьке кіно». Хіти Берлінале, Канн, а також стрічка, знята в копродукції з Україною увійшли до програми щорічного заходу.

24.09.2021
об 17:44