Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Восени у Лісабоні покажуть український детектив «Сторонній»

13.08.2020
об 16:21

Нещодавно стало відомо, що український детектив «Сторонній»/Stranger режисера Дмитра Томошпольського відібрано до конкурсної програми MOTELX - Lisbon international horror film festival.

З назви заходу зрозуміло, що це фестиваль, в якому змагаються фільми жанрів хоррору, фантастики та фентезі. За графіком кіноподій, фестиваль має відбуватися упродовж тижня з 7 по 14 вересня у Лісабоні.

За офіційною інформацією, це вже 14-й міжнародний фестиваль жанрового кіно, на який відібрано фільм Дмитра Томашпольського. У стрічки вже є 10 нагород, серед них - за найкращий фільм, режисуру, сценарій, операторську роботу, а також роботу художника-постановника. Український езотеричний детектив «Сторонній» подивилися у Японії, США, Бразилії, Південній Кореї, Канаді, Індії, Естоніі, Колумбії.

Нагадаємо, фільм Дмитра Томошпольського створено за підтримки Держкіно України у 2019 році.

 

Джерело: пресслужба Держкіно України

Читайте також:

Новини

Український фільм потрапив до номінації на премію «Еммі»

Документальний фільм «Віддалений гавкіт собак», що розповідає про 10-річного хлопчика, який живе біля лінії фронту на Донбасі, номінували на телевізійну премію «Еммі». Стрічка спільного виробництва Данії, Швеції та Фінляндії про Україну потрапила до категорії «Видатний документальний фільм про сучасні події».

10.08.2020
об 15:36

Новини

За два дні в прокат виходить фільм Роя Андерссона «Про нескінченність»

13 серпня в український прокат виходить володар «Срібного лева» Венеційського кінофестивалю – «Про нескінченність». Фільм є збіркою коротких замальовок-новел, об'єднаних постаттю священика.

11.08.2020
об 17:23