Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Влітку в український прокат вийде «Загін самогубців: Місія навиліт»

27.03.2021
об 14:38

5 серпня вони битимуться в кінотеатрах, аби врятувати світ. Наприкінці літа на великі екрани вийде новий фільм від студій Warner Bros. Pictures, Atlas Entertainment та Peter Safran Production.

 


Ласкаво просимо до пекла або Бель Рів, в'язниці із найвищим рівнем смертності в США. Місце, де утримуються найнебезпечніші лиходії світу. Злочинці згодні на все, аби вибратися, навіть приєднатись до суперсекретної оперативної групи Загін «Ікс»! Яке ж смертельно-небезпечне завдання заплановано на сьогодні? Збираємо разом Бладспорта, Миротворця, Капітана Бумеранга, Щуроловку 2, Саванта, Кінґ Шарка, Блекґарда, Джавеліна та улюбленицю публіки, неврівноважену Харлі Квін. Видаємо зброю і скидуємо (у прямому сенсі слова) на віддалений ворожий острів Корто Мальтезе.

 

 

Просуваючись джунглями, повними бойовиків та партизанів, Загін прямує до місця виконання свого завдання. Разом з ними – лише полковник Рік Флеґ, який один може змусити поганців гарно поводитись та…урядова команда «технарів» Аманди Воллер, яка відстежує кожен їхній крок. Ну і як завжди, один неправильний хід – і неминуча смерть (від рук ворога, товариша по команді чи самої Воллер). Якщо хтось хотів би зробити ставку у цій грі, то найрозумніший хід – ставити проти всіх них.


Джерело: Kinomania

Читайте також:

«Загін самогубців» отримає друге життя та продовження
Новини

«Загін самогубців» отримає друге життя та продовження

Команда Девіда Ейра пише, що студія Warner розглядає можливість випустити режисерську версію «Загону самогубців» на сервісі HBO Max.

03.06.2020
об 14:45

Новини

The Guardian висловили своє бачення перспектив Джеймса Ґанна повернути «Загін самогубців» до життя

Режисеру «Вартових Галактики» дали ще одну строкату команду, яка має перетворитися на касове золото, але цього разу його завдання виглядає набагато тяжчим.

07.02.2021
об 17:37

Новини

В українських кінотеатрах незабаром вийде фільм «Дорога Хаосу»

Жодних особистих секретів та світ містечка Прентісстаун без жінок у фантастично-пригодницькій стрічці «Дорога Хаосу» Дага Лаймана в кіно з 15 квітня.

26.03.2021
об 12:24

Новини

Чи варто чекати на новий проєкт Квентіна Тарантіно?

У 1992 році на кінофестивалі «Санденс» всі присутні стали свідками появи на арені кінематографу режисера, який дуже швидко став одним із найвпливовіших режисерів сучасності. Це історія успіху Квентіна Тарантіно, який сьогодні відзначає своє 58-річчя та продовжує радувати глядачів своїми новими роботами, що створює майже 30 років. Проте з виходу його останнього фільму «Одного разу в Голлівуді» минуло вже два роки, а зацікавленість фанатів і усього світу лише зростають, через що з’являється безліч теорій та роздумів щодо того, яким буде наступне творіння Тарантіно та чи буде воно взагалі.

27.03.2021
об 13:21