Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Влітку «Кріпосну» побачать іспанці

11.06.2020
об 12:31

Популярну костюмовану драму «Кріпосна» покажуть на іспанському каналі Divinity вже цього літа. Картина стала першою українською багатосерійною драмою, яка вийде на цей медіаринок.

За сюжетом, головна героїня драми Катерина – кріпачка, яку виховали як справжню панянку. У боротьбі за свободу і право бути щасливою дівчина переживає смерть найближчих людей, потрапляє у власність жінки, яка їі ненавидить, виживає під час народного повстання, рятується від переслідувань маніяка і тікає від того, хто хоче отримати її більше всього на світі та долає ще безліч перешкод на шляху до свободи.

У FILM.UA Distribution, яка займається міжнародними продажами українських кіноробіт, зазначили, що сподіваються на високу оцінку драми від іспанського глядача та високий рейтинг серіалу в цій країні. Divinity є одним з каналів телекомунікаційної компанії Mediaset España, яка своєю чергою є дочірньою компанією найбільшого італійського бродкастера Mediaset.

Прем’єра «Кріпосної» в Україні відбулась навесні 2019 року. Костюмована драма за рейтинговою часткою стала кращим серіалом березня серед українських телеканалів за останні 6 років.  Після цього серіал продемонстрували у Польщі, де він також мав високий рейтинг та став найкращим серіалом місяця. Права на показ «Кріпосної» також придбали Литва, Казахстан, Росія, Білорусь, Японія, Чехія, Словаччина, Грузія, Естонія. Крім того, костюмовану драму розмістили на популярному VOD-сервісі Amazon Prime, де його можуть подивитися глядачі з території Північної Америки.

Джерело: прес-реліз СТБ

Читайте також:

Статті

«Кава з кардамоном» – пристрасна історія в красивій казковій обгортці

Нещодавно світський Київ поринув у європейську атмосферу XIX ст.: у музеї Ханенків відбулася презентація українсько-польського проєкту «Кава з кардамоном» – історичної драми за національним бестселером Наталії Гурницької «Мелодія кави у тональності кардамону». Головні ролі в серіалі виконують українська актриса Олена Лавренюк і польський секс-символ Павло Делонг.

18.01.2020
об 12:23

Незабаром розпочнуться зйомки трилеру про жіночу психлікарню
Новини

Незабаром розпочнуться зйомки трилеру про жіночу психлікарню

Контракт на головну роль в історичному трилері Арно де Пальєра «Бал божевільних» (Le Bal des Folles) підписано з Леа Сейду (відома за роботами у фільмах «Життя Адель» та «007 Спектр»). Новий проєкт має великий бюджет і був анонсований ще в березні, на початку епідемії коронавірусу в Європі. Зйомки мають розпочатися наприкінці цього року або на початку 2021-го.

07.06.2020
об 13:07

Зйомки мелодрами «Рись» стартували на Подолі
Новини

Зйомки мелодрами «Рись» стартували на Подолі

В кафе на Подолі відзнято перші кадри нової мелодрами від FILM.UA Group і телеканалу «Україна».

08.06.2020
об 13:11