Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Влад Ряшин приєднався до Європейського клубу продюсерів

25.11.2021
об 16:13

Президент компанії Star Media Влад Ряшин став членом міжнародної організації кінематографістів – European Producers Club (Європейський клуб продюсерів). Клуб об’єднує 130 незалежних продюсерів фільмів та телесеріалів з усього європейського континенту.

 

Сьогодні Європейський клуб продюсерів очолює Гудні Хаммельволл з Ісландії (у її фільмографії такі відомі проекти як «Occupied» та «Phoenix»), а в ролі віце-президентів – Даріуш Яблонський, Альваро Лонгорія та Паула Ваккаро.

 

«Приєднання до EPC – важливий крок для Star Media та для мене як президента компанії. Це незалежне підтвердження нашої репутації, визнання багаторічної роботи та здобутків, а також нові можливості для міжнародного співробітництва», – коментує Влад Ряшин.

 

Європейський клуб продюсерів заснований у 1993 році та діє як професійна спільнота, аналітичний центр та правозахисна група. Його головні цілі: об'єднання продюсерів різних країн, обмін думками, презентація та лобіювання інтересів кінематографістів як на національному, так і на міжнародному рівні, просування ідеї сильного та незалежного європейського кіно.

 

Серед членів Клубу продюсери таких фільмів, як «Ще по одній», «Неоновий Демон», «Вавилон-Берлін», «Біль та слава», «Чоловік, який вбив Дон Кіхота», «Франц» та інших проектів відомих у всьому світі.

 

Джерело: Star Media

Читайте також:

Новини

«Рейтинг Адама»: в Україні знімуть екзотичну комедійну антиутопію

Український письменник та сценарист Михайло Бриних, а також режисер Іван Тимченко прцюють над сценарієм художнього повнометражного фільму “Рейтинг Адама”.

23.11.2021
об 17:46

Новини

Від Королеви ночі до «Королеви кухні»: Оля Полякова стане ведучою нового шоу

Медіасервіс MEGOGO розпочав зйомки нової кулінарної програми із відомою співачкою Олею Поляковою, яка стане його велучою. Творці проєкту запевняють, що це шоу поверне любов до приготування їжі кожному. Прем’єра запланована вже цього року.

25.11.2021
об 14:00