Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Визначені проєкти-фіналісти Book Pitch

04.09.2020
об 14:28

Book Pitch – спільний проєкт Одеського міжнародного кінофестивалю та Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Мета – знайти ті сучасні українські друковані книжки, які можуть бути екранізовані в майбутньому.

Серед тих, хто визначав фіналістів такі експерти: режисерки і сценаристки Марися Нікітюк та Наталя Ворожбит, культуролог і літературознавець Олександр Михед, телеведуча і шеф-редакторка Ганна Жижа, кінопродюсер Володимир Яценко,  літературознавиця Ірина Славінська. Усього журі відібрало 8 проєктів, це: Гаська Шиян з книгою «За спиною», Андрій Любка і його твір «Твій погляд, Чіо-Чіо-сан», Тамара Горіха Зерня  з роботою «Доця», книга «Троянди за колючкою. Сповідь про жіночу тюрму» Ірини Агапєєвої, «Паперові солдати» Братів Капранових і «Третя кабінка – Лос-Анджелес» Олени Захарченко.

Ці твори презентують 1 жовтня в онлайн-форматі під час секції Film Industry Office 11-го ОМКФ. З ними зможуть ознайомитись українські та міжнародні інвестори кіноіндустрії для потенційної екранізації. Також серед них визначать власника призу від Книжкового Арсеналу — найбільш перспективний для втілення на екрані твір отримає відео для промоції на інформаційних ресурсах Книжкового Арсеналу. Окрім того, один з проєктів отримає приз від компанії StarMedia: скрипт-докторінг від досвідчених кінопрофесіоналів-практиків.

В цьому році професійна секція Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться в період з 29 вересня по 2 жовтня 2020 року в онлайн-форматі.

 

Джерело: пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

Film Industry Office: Стали відомі учасники пітчингу від ОМКФ

З 29 вересня по 02 жовтня автори кінопроєктів презентуватимуть свої роботи в межах секції Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю. Сьогодні стали відомі учасники Пітчингу кінопроєктів, що знаходяться на стадії розробки, та ті, які візьмуть участь у секції Work-in-Progress, яка присвячена презентації фільмів на фінальній стадії зйомок або у постпродакшені.

18.08.2020
об 13:21

Новини

11-й ОМКФ оприлюднив програму Національного конкурсу

Сьогодні під час пресконференції щодо проведення 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю організатори заходу оголосили Національну конкурсну програму. До неї увійшли 7 повнометражних та 11 короткометражних стрічок, онлайн-показ яких відбудться у період проведення 11-го ОМКФ – з 25 вересня до 3 жовтня.

20.08.2020
об 17:28

Новини

Сиквел «Короля бельгійців» відкриватиме 11-й ОМКФ

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відкриє фільм «Босий імператор» Пітера Бросенса та Джессіки Вудворт. Копродукційна стрічка продовжить тему, задану в попередній роботі режисерського подружжя «Король бельгійців», яка отримала Гран-Прі 8-го ОМКФ.

29.08.2020
об 17:32

Новини

Наріман Алієв увійшов до складу журі Нацональної конкурсної програми 11-го ОМКФ

Організатори 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю оприлюднили склад журі Нацональної конкурсної програми.  Серед тих, хто оцінюватиме роботи учасників – лауреат 10-го ОМКФ, іспанська режисерка, генеральний директор Венеційського міжнародного тижня критики та представниця Європейської кіноакадемії.

02.09.2020
об 11:29