Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Визначені переможці міжнародного фестивалю подорожей та мистецтв

03.06.2020
об 13:56
Визначені переможці міжнародного фестивалю подорожей та мистецтв

У Харкові визначилися з переможцями KHARKIV INTERNATIONAL FESTIVAL OF ARTS AND TRAVEL – 2020, який проходив у чотирьох номінаціях екранного та фотомистецтв: дрон-відео, роуд-муві, тревел-документалістика, тревел-фотографія. В заході прийняли участь 1411 конкурсантів зі 103 країн. 

KHARKIV INTERNATIONAL FESTIVAL OF ARTS AND TRAVEL мав проходити публічно 23 травня у Харкові в рамках ХІІ Міжнародного туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі», але через карантинні заходи у зв’язку з пандемією, проведення фестивалю було перенесено. Однак всі роботи члени журі, до складу якого входили провідні діячі сфери туризму та аудівізцальних мистецтв, вже подивилися дистанційно та оцінили. Загалом у конкурсній програмі було близько 2000 фототворів та відеоробіт. Організатори не втрачають надії влаштувати публічні покази проєктів, які стали цьогорічними переможцями.

З найкращими визначитись журі було не просто, тож Гран-прі та титули абсолютних переможців 2020 року отримали майстри одразу двох країн – Німеччини та України.  

Справжнє відкриття фестивалю – Деніс Шмельц /Німеччина/ та його неймовірні документальні роботи –  «White Angels of Camargue», «The Beauty of Greenland». Деніс професійний режисер з Ерфурта (Німеччина). Його документальні стрічки розповідають про неймовірно красивий світ білих коней, рожевих фламінго, річок, лісів та людей, сповнених жаги до життя та подорожей.

Героями фестивалю стали також подружжя мандрівників Ольга та Андрій Андрійові /Україна/, які давно відомі багатьом глядачам світу як PAGANEL STUDIO. Вони створюють свої роботи під девізом: «Цінуй життя! Кохай! Мандруй!». Документальні стрічки дружина та чоловік знімають під час власних подорожей світом, за що мають сотні нагород. Що ж стосується документальних робіт «The Heart of Greenland»«Expidition to the planet chad 4k», «The songs of love», «ANTARCTICA. Slides of Life», вони привели митців до абсолютної перемоги на KHARKIV INTERNATIONAL FESTIVAL OF ARTS AND TRAVEL – 2020.

Переможцем у номінації «Роуд-муві» (фільм про подорожі) став майстер з Об’єднаних Арабських Еміратів – Крістіан Хамаччі за стрічку «Adventures of Aya – Iceland». Кіно вразило не тільки красою, але й ідеєю, що повністю співпадає з концепцією фестивалю – фільм надихає подорожувати та відкривати світ. 

Переможцем у номінації «Тревел-фотографія» став молодий індійський майстер – Рей Анбу /Індія/. Перемогу фотографу принесла всього лише єдина фотографія – «A man and dogs». Фотографія вражає, а головне – змушує глядача не тільки здивуватися красою кадру, але й замислитися про буття. Кожен знайде у ній свою філософію.

Найкращим у «Дрон-відео» виявився Ян Монтгомері з красивою та атмосферною стрічкою – «Kalaallit Nunaat». «Kalaallit Nunaat» – це не просто фільм, це відео-притча про красу океану та його дихання. Повільне та гармонійне… Це політ над всесвітом води за допомогою напрочуд професійної техніки відеозйомки дроном.

Переможцем у номінації «Тревел-документалістика» журі визначили майстра з Франції – Джін-Емануель Джей. Перемогу митцю принесла стрічка про нову Зеландію – «North Eye land of New Zealand». Джін-Емануель Джей (як і, звісно, всі переможці) – абсолютне відкриття цьогорічного фестивалю.

Також спеціальні дипломи фестивалю отримали: 

Дар’я Маляр /Україна/ за стрічку «Run to see California», 

Джейн-Марі Вілленув /Франція/ за стрічку «Wheres Wally?», 

Марта Рідофі «La sopresa. HE SURPRISE», 

Сяваш Ейдані за низку фоторобіт «The note», 

Реза Загор /Іран/ за фототвір «Children», 

Якуб Байрамі Фарджуд /Іран/ «Jolf Iran», 

Томек Зак /Польща/ за фототвори «Singin in the rain», «Trippin in other space», «Last time», 

Матіас ван дер Велден  /Нідерланди/ за стрічку «Miners Haven», 

Башир Абу Шакра /Німеччина/ за стрічку «2 Years Alone», 

Мартінас Чаревісіус /Літва/ «Outurn», Kетті Кентзі /Греція/ «Fertile Land»,

Крістін Дузель /Germany/ «Move vietnam», 

Сафрізал Сетіа Буді /Indonesia/ за стрічки «Treasure of Jember», «Feel The Warmth». 

За матеріалами прес-релізу arttravelfest

Читайте також:

Є чотири переможці на участь в UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs!
Новини

Є чотири переможці на участь в UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs!

Із 21 поданої заявки журі відібрало чотири, що презентуватимуть свої майбутні документальні фільми, прем’єри яких очікуються цього та наступного року, в рамках UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs — презентаційної онлайн-платформи українських документальних проєктів, що організована Docudays UA спільно з Українським інститутом і відбудеться на Marché du Film у рамках секції Cannes Docs.

29.05.2020
об 18:58

Один вечір – один фільм Каннського кинофестивалю
Новини

Один вечір – один фільм Каннського кинофестивалю

Сьогодні і впродовж наступних п’яти вечорів на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА транслюватимуть добірку фільмів, презентованих на Каннському кінофестивалі. Розпочнеться програма з українського фільму «Плем’я».

01.06.2020
об 16:49

Глядач обирає Телеканал ICTV
Новини

Глядач обирає Телеканал ICTV

Телеканал ICTV, що належить до медіагрупи StarLightMedia, став лідером серед національних мовників у травні 2020 року. Його частка по аудиторії 18-54 р. (міста 50 тис.+) склала 10,21%*.

02.06.2020
об 10:59

«Золота Жар-Птиця» прилетіла до саундтреку «Відданої»
Новини

«Золота Жар-Птиця» прилетіла до саундтреку «Відданої»

Поп-діва Тіна Кароль та рок-діва Юлія Саніна здобули нагороду «Золота Жар-Птиця 2020» у номінації «Балада року» за хіт «Вільна», що став саундтреком до фільму «Віддана».

02.06.2020
об 13:42