Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Віртуальні світи: Студія Disney розвиватиме свою онлайн-мережу

13.10.2020
об 14:39

Disney вирішила провести реструктуризацію і розвивати онлайн-платформи. До такого кроку компанію підштовхнула епідемія Covid-19 та закриття традиційних кінотеатрів по світу на період пандемії.

 

Нині онлайн-платформи Disney приносять компанії більше доходів, аніж традиційний прокат стрічок на широкому екрані. Тож компанія вирішила розвивати цей напрям та перевести увесь свій медіабізнес в єдину медіагрупу, яка відповідатиме за поширення контенту, сервіс Disney +, а також продаж та рекламу. Керівником групи стане Карім Денієль, він відповідатиме за те, аби онлайн-сервіс приносив прибуток, оскільки кіновиробник нині вкладає в нього значні кошти. Також очільник прийматиме рішення про вихід нового релізу в онлайн-форматі чи на широкому екрані. Алан Хорн та Алан Бергман залишаться керівниками студій - Walt Disney Studios, Marvel Studios, Pixar Animation Studios, Walt Disney Animation Studios, Lucasfilm, 20th Century Studios та Searchlight Pictures. Вони продовжуватимуть виробляти контент як для кінотеатрів, так і для інтернет-сервісів, надаючи перевагу останнім.

Нова група вже розпочала роботу. Очікується, що її ефективність у грошовому еквіваленті  відобразиться вже у першому кварталі 2021 фінансового року.

 

Джерело: CNBC

Читайте також:

Новини

У героїв «Аватару» буде власна жестова мова

У першій частині автори розробили спеціальну мову для народу на'ві. У другій – у них з’явився «жестовий» переклад.

08.10.2020
об 17:47

Анімація

У мережі з’явився трейлер стрічки «Упс! Пригоди тривають»

Скоро в кіно анімаційний сімейний фільм «Упс! Пригоди тривають» про те, як двоє друзів випали з ковчега у відкрите море та були розлучені під час шторму, а ще пережили безліч пригод під водою та на острові.

09.10.2020
об 12:12

Новини

Відкладені релізи: Кінопрем’єри продовжують переносити на 2021 рік

У жовтні та листопаді мали вийти два релізи від кіностудії Lionsgate, але вона вирішила теж відтермінувати дати прокату.

11.10.2020
об 12:55

Новини

Прем’єру анімації «Душа» з кінозалів перенесли в онлайн

Прем’єру стрічки «Душа» перенесли на кінець грудня та перевели в онлайн-формат. Не дивлячись на те, що до прем’єри ще два місяці, фільм вже отримав багато позитивних відгуків критиків.

12.10.2020
об 15:19