Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Віра Фарміга зачитала вірш Симоненка в підтримку України

30.03.2022
об 12:31

Голлівудська акторка українського походження Віра Фарміга зачитала вірш Василя Симоненка «Люди — прекрасні» українською мовою, аби підтримати Україну. Вона додала, що пишається мужністю українського народу.

Зірка «Закляття» та «Marvel» від початку російсько-української війни підтримує Україну та українців у своїх соціальних мережах. Нещодавно акторка опублікувала у своєму Instagram чергове відео, де зачитала українською вірш Василя Симоненка.

Батьки Віри Фарміги – іммігранти із СРСР. Вона також має молодшу сестру – Таїсію. Обидві дівчата в дитинстві говорили українською та виховувалися в українсько-американській громаді в Ервінгтоні, Нью-Джерсі.

Раніше Віра також опублікувала допис, в якому написала рядки з гімну та запостила у сторіс карту, де Україна позначена як "Не Росія".

Джерело: Instagram Віри Фарміги

Читайте також:

Новини

Голівудські зірки із синьо-жовтою символікою та хвилина мовчання: на церемонія вручення кінопремії "Оскар" підтримали Україну

Під час церемонії вручення премії "Оскар", Україну підтримали хвилиною мовчання. На екрані з'явилося звернення: «Ми оголошуємо хвилину мовчання на знак підтримки українського народу, який наразі зазнає вторгнення, військового конфлікту і стикається з упередженим ставленням на своїй території».

29.03.2022
об 11:18