Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Вимоги Warner Bros. до кінотеатрів стосовно прокату «Тенета»

18.08.2020
об 15:22

Студія Warner Bros. висунула свої умови для прокату фільму «Тенет» у США. Від кінотеатрів компанія вимагає 63 % від прибутку стрічки, пише Indiewire.

У США попередні продажі квитків на шпигунський трилер Крістофера Нолана розпочнуться 21 серпня і це тільки на три дні превью «Тенета», які відбудуться 31 серпня, 1 та 2 вересня. Офіційний прокат науково-фантастичної стрічки в Америці розпочнеться з 3 вересня і на нього почнуть продавати вхідні перепустки з 26 серпня.

За інформацією сайта Indiewire, з бокс-офісу кіностудія вимагає 63% від прибутку за весь період кінопрокату. Цифра нерекордна. Свою позицію студія аргументує тим фактом, що вона йде на серйозний ризик, випускаючи на екрани блокбастер з великим потенціалом в період пандемії. Крім цього, кіностудія розраховує на швидке надходження своєї частки, прив’язуючись до нагальної потреби швидкого розповсюдження цифрових копій.

Вище звичайного й вимоги тривалості прокату. Переваги показу «Тенету» надаються найбільшим за кількістю крісел кінозалам. Однозальні кінотеатри мають показувати стрічку Крістофера Нолана не менше 4 тижнів, двозальний – не менше 5 тижнів, кінотеатри, що мають від 3 до 8 кінозалів - не менше 8 тижнів, а мультиплекси з 9 кінотеатрами зобов'язані гарантувати кінопрокат тривалістю не менше 12 тижнів. Також до початку сеансу кінотеатр має показати не менше трьох трейлерів фільмів виробництва Warner Bros.

Нагадаємо, в Україні попередній продаж квитків на сеанси найочікуванішого фільму Крістофера Нолана розпочались 12 серпня. В національний прокат «Тенет» виходить 26 серпня.

 

Джерело: Indiewire

Читайте також:

Новини

Вимоги Warner Bros. до кінотеатрів стосовно прокату «Тенета»

Студія Warner Bros. висунула свої умови для прокату фільму «Тенет» у США. Від кінотеатрів компанія вимагає 63 % від прибутку стрічки, пише Indiewire.

18.08.2020
об 15:22

Новини

Експерти склали прогноз бокс-офісу фільму «Тенет»

Фантастичний фільм «Тенет» має зібрати в прокаті не менше ніж 800 мільйонів доларів, щоб окупитися й почати приносити студії Warner Bros. прибуток. Про це повідомляє з посиланням на свої джерела видання Indie Wire.

16.07.2020
об 11:22

Новини

Прем’єра «Тенета» може таки відбутись у серпні

Стрічку планують показати у країнах Європи. Офіційної дати релізу в США нині ще немає. Раніше творці стрічки планували випустити реліз одночасно на всіх ринках світу, але зараз таку ідея неможливо втілити в життя.

27.07.2020
об 12:18