Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Вимальовується акторський склад серіалу «Дев’ять ідеальних незнайомців»

03.08.2020
об 17:26

До дуету Ніколь Кідман та Мелісси Маккарті приєднався Майкл Шеннон. Побачити на екрані цей акторський склад разом можна буде у наступному році в серіалі «Дев’ять ідеальних незнайомців». Знімати його планують в Австралії.

Майкл Шеннон

Мінісеріал «Дев’ять ідеальних незнайомців» розповідатиме про життя відвідувачів елітного курорту. До оздоровчого центру приїздить дев’ять мешканців з міста. Головна героїня Марія – її роль виконує Ніколь Кідман – намагатиметься вдихнути нове життя у пацієнтів, наповнити новим змістом їхні душі, адже люди, які приїхали на лікування мають психологічні травми. Наприклад, герой Майка Шеннона нещодавно втратив сина та не може оговтатись  від того, що сталось. Через деякий час гості оздоровчого центру зрозуміють, що Марія – має на меті не допомогу їм, а дещо інше.

Люк Еванс

Також у серіалі можна зніматимуться Люк Еванс та Самара Вівінг. Проєкт засновано на однойменному романі Ліан Моріарті. Шоуранером та сценаристом виступить Девід І. Келлі, що раніше був задіяний у прєекті «Велика маленька брехня».

Самара Вівінг

Джерело: Deadline

 

Читайте також:

Анімація

Ladies First: Жіночі рефлексії на фестивалі актуальної анімації LINOLEUM

Вже скоро розпочнеться Фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM. На відмінну від попередніх років цього разу захід відбуватиметься дистанційно на медіасервісі MEGOGO. Днями ми розповіли про програму головної теми фестивалю - «Стати людиною» (Becoming Human). На черзі наступна категорія LADIES FIRST, яка складається з 13 фільмів. Про анімації жінок, які піднімають теми, що стосуються тільки їх, розповіла куратока напрямку Жанна Озірна.

29.07.2020
об 18:35

Новини

Церемонію вручення премії Гільдії кінорежисерів переносять

Через карантинні заходи в Америці та пандемію Covid-19 переносяться не тільки релізи фільмів, а й дати вручення нагород тим, хто їх створював. Тож найкращого режисера визначать навесні.

31.07.2020
об 13:17

Новини

Дні народження зірок: 10 цікавих фактів про Сема Мендеса

1 серпня 1965 року народився відомий режисер Сем Мендес. Він дебютував у кіно в досить зрілому віці. Перший свій повнометражний фільм «Краса по-американськи» Мендес зняв, коли йому вже виповнилося 34 роки. Проте цей дебют виявився більш ніж успішним. «Краса по-американськи» отримала 5 «Оскарів», зокрема й приз за найкращу режисуру. За 20 років, що минули з того часу, Мендес зняв ще сім фільмів, кожен з яких схвально сприймався глядачами й критиками. Його остання робота, військова драма «1917», стала справжнім тріумфатором 2019 року, отримавши 18 престижних кінонагород.

01.08.2020
об 11:49