Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Виходь, Masha»: короткометражка Юлії Шалімової у топ-3 найкращих на фестивалі у Туреччині

15.02.2022
об 12:20

«Виходь, Masha» - це спостереження одного дня. У ньому переплелись різні почуття людей, як-от тривога та агресія; смуток, самотність та байдужість; не обійшлось й без веселощів та безтурботності, а також й опори на любов, віру та надію.

Фільм режисерки Юлії Шалімової «Виходь, Masha» опинився у трійці найкращих короткометражних анімаційних стрічок на фестивалі Golden Bridge Istanbul Short Film Festival. Стрічка створена studio KAPI за підтримки British Council у межах програми Envision Sound.

«Виходь, Masha» описує «ковідний період життя» із жорсткими карантинами і неможливістю повноцінного існування, зумовленою пандемією. У центрі сюжету – дівчина, яка «втекла» у смартфон. Шестидюймовий екран гаджету витіснив собою цілу реальність, яка більше не видається привабливою для Masha.

Golden Bridge İstanbul Short Film Festival – це молодий міжнародний фестиваль, який відбувається у Стамбулі. Відбір фільмів проводять тричі на рік. Проте саму урочисту подію grand finale, відкриту для публіки, – лише раз. На ній демонструють стрічки усіх переможців/переможниць сезонів та обирають найкращі роботи року.

Раніше фільм «Виходь, Masha» вже побував на таких фестивалях: Кам'янець-Подільський міжнародний кінофестиваль "Бруківка" (Україна), Український кінофестиваль Берлін (Німеччина), WeMakeFilms International Film Festival (Велика Британія), Goa Short Film Festival (Індія). А незабаром поїде до США на Palm Springs Animation Festival та Central Michigan International Film Festival.

 

Джерело: studio KAPI

Читайте також:

Новини

Зимові Олімпійські ігри у Пекіні 2022 в новому технологічному форматі покажуть на Discovery

До церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор у Пекіні 2022 року залишилося трохи більше тижня. Discovery вже показали масштаб їх діяльності та найамбітніші інновації на екрані допоможуть продемонструвати велич Олімпіади для глядачів по всій Європі.

26.01.2022
об 12:21

Новини

Павло Рибак: «Конкуренція між провідними платформами настільки щільна, що межа якоїсь унікальності на ринку дуже тонка»

Media Business Reports продовжують публікувати інтерв’ю з представниками медіабізнесу, що стали основою аналітичного огляду «Український ринок VoD: динаміка, тенденції, готовність до виробництва originals». Опублікували діалог із керівником OTT-платформи «Київстар ТВ» Павлом Рибаком, присвячений поведінці та уподобанням користувачів, моделям монетизації, конкуренції та загальної ситуації на ринку.

01.02.2022
об 14:25

Новини

Шалені 90-ті, раритетне авто і культова музика Кузьми: презентували новий трейлер фільму «‌‎Я, “Побєда” і Берлін»

8 лютого кінокомпанія Star Media презентувала новий трейлер фільму «‌‎Я, “Побєда” і Берлін» за однойменною повістю легендарного Кузьми Скрябіна. На відео глядачі ближче знайомляться з головними героями та мають можливість відчути неймовірну атмосферу картини — занурюються в 90-ті, відтворені в жанрі пригодницького комедійного роуд-муві.

08.02.2022
об 13:02