Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Військова драма «Сага» відтепер доступна для підписників Amazon

13.01.2021
об 17:22

Серіал «Сага» виробництва компанії «Три Три-Я-Да Продакшн» на замовлення телеканалу «Україна» став доступний на популярній міжнародній VOD-платформі Amazon Prime Video. Дистриб’ютором серіалу виступила «Медіа Група Україна».

«Кілька років поспіль наша команда дистриб’юції вибудовує системні відносини з Amazon. Вихід костюмованої військової драми з національним колоритом на міжнародній платформі свідчить про те, що якісні та глибокі проєкти можуть бути цікавими і зрозумілими глядачам у всьому світі», - зазначила директорка департаменту продажів телевізійного контенту «Медіа Групи Україна», директорка із закупівлі програмного продукту телеканалу «Україна» ІРИНА ЧЕРНЯК.

12-серійна військова драма «Сага» розповідає історію сім’ї Козаків перед Першою світовою війною. Протягом століття Козаки разом з усією країною переживають біди і випробування, що дістаються на долю України, проходять через війни, голодомор, зміни політичного курсу... Вижити у цьому вирі допомагає міцний фундамент, на якому тримається сім’я: «Що б не траплялося навколо, ми — родина». Нерідко ця основа «сімейного кодексу» піддається випробуванням. Суперництво у коханні, різниця у світоглядах, малі й великі сутички — усього цього не вдається уникнути Козакам так само, як і мільйонам інших українських сімей. На що чекати Козакам у майбутньому? Чи зможуть вони зберегти свій унікальний світ, в якому є місце для сміху, сліз, самопожертви, зради і великої любові, яка вже століття оберігає і згуртовує родину? Відповіді на ці запитання відтепер шукатимуть в сюжеті користувачі Amazon Prime Video.

«Найбільші стримінгові компанії цікавляться лише якісними серіалами, які за змістом і сенсами можна назвати інтернаціональними. Для нашої компанії вихід серіалу на Amazon - це насамперед репутаційний бенефіт. Сам факт, що «Сага» є на Amazon Prime, свідчить як про рейтинг серіалу, так і про наші можливості виробника. Найголовніше - це ще один крок до популяризації українського серіального контенту за межами України», - розповів продюсер «Три Три-Я-Да Продакшн» ІГОР ВОЛКОВ.

Нагадаємо, що у грудні 2020 року права на адаптацію 12-серійної стрічки «Сага» були продані польській групі Polcast.

 

Джерело: Пресслужба «Медіа Група Україна»

Читайте також:

Статті

Різдвяний календар кіно: Ноель

Залишається всього 4 дні до Різдва і все таки деякі з нас ще чекають на особливий подарунок від надзвичайних чарівних сил цього свята. Деякі з нас досі уявляють, що їх уособлює здоровань у червоному костюмі. Однак творці стрічки «Ноель» задались нагальним питанням: «А чи насправді у цій ролі має бути лише літній чоловік?».

03.01.2021
об 17:15

Новини

Джаз-колядки та щедрівки у різдвяному концерті на телеканалі «Україна 24»

Сьогодні ввечері «Україна 24» покаже різдвяний концерт «Як звучить Україна». Відомі українські зірки разом з International Freedom Orchestra виконають колядки і щедрівки у джазовій інтерпретації.

06.01.2021
об 13:47

Новини

Європейські фільми варті уваги у 2021 році за версією Forbes

Так багато чудових фільмів, прем’єри яких довелось відкласти з 2020 року, тепер мають вийти в новому 2021 році. Великі блокбастери, такі як новий Джеймс Бонд «007: Не час помирати» та «Дюна» Денні Вільньова з’являться у кінотеатрах цього року. Серед великого списку довгоочікуваних фільмів на 2021 рік, видання Forbes відзначило 7 блискучих європейських стрічок, на які слід звернути увагу у цьому році.

09.01.2021
об 18:18

Новини

«Дедпул 3» стане частиною кіновсесвіту Marvel і збереже свій рейтинг R

«Дедпул 3» як частина Всесвіту Marvel збереже свій рейтинг R. Про це можна зробити висновок після інтерв'ю Collider з президентом Marvel Studios Кевіном Файгі.

12.01.2021
об 12:35