Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Вийшов український трейлер стрічки «Суперінтелект»

11.11.2020
об 11:18

Комедія розповідає, як жінка рятує всесвіт від всемогутнього штучного інтелекту. Побачити фільм на широкому екрані можна буде вже наприкінці листопада.

Для тих, хто хоче розважитись та відпочити, у Голлівуді зняли легку комедією з неперевершеною Меліссою Маккарті у головній ролі. За сюжетом головна героїня Керол – звичайна жінка. Проте одного разу з нею вдома починають розмовляти телевізор, телефон і мікрохвильова. Спочатку жінка подумала, що це чийсь невдалий жарт. Або що вона потроху сходить з розуму. Насправді це штучний суперінтелект так зацікавився особистим життям Керол, що вирішив на «власні очі» побачити та почути, як вона буде миритись з колишнім коханим, а ще комп'ютеризованому розуму захотілося краще розуміти людську природу.

Невдовзі всемогутній штучний інтелект починає керувати життям жінки і виношує зловісний план – захопити світ. Тепер Керол – останній шанс людства перед тим, як суперінтелект може вирішити покінчити з ним. Що вона буде робити та кого слухати – себе чи…

Прем’єра в українських кінотеатрах запланована на 26 листопада.

 

Джерело: Kinomania

Читайте також:

Новини

В мережі з’явився український трейлер стрічки «Нічний патруль»

Кримінальна стрічка, що розповідає про мігрантів, проблеми людства та обов’язки людини і поліцейського. Побачити на широкому екрані фільм можна буде в листопаді.

16.10.2020
об 11:44

Анімація

Вийшов український трейлер анімації «Академія монстрів»

У листопаді на екранах кінотеатрів вийде історія про пригоди геніального школяра та монстрів, які хочуть захопити навчальний заклад.

21.10.2020
об 16:18

Новини

Вийшов трейлер фільму про Селін Діон

Незабаром в українських кінотеатрах прем’єра стрічки «Голос кохання» - це історія життя відомої співачки з Канади. В мережі вже з’явився український дубльований трейлер до фільму.

26.10.2020
об 15:13

Новини

З’явився фінальний трейлер стрічки «Безславні кріпаки»

У картині відомий український поет замість олівця візьме до рук пару пістолів та японського меча, він рятуватиме красуню і каратиме поганців. А у перервах між битвами читатиме вірші.

29.10.2020
об 17:56