Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Вийшов трейлер фільму про Королеву soul’у

30.06.2020
об 17:41

В мережі з’явився трейлер байопіку про Арету Франклін Respect. Сама стрічка має вийти на широкі екрани вже на початку наступного року. Головну роль виконує Дженіфер Хадсон, режисером виступила Лізль Томі.

Драма розповідає про життя американської королеви soul’у Арети Франклін. Вона виконувала пісні у стилі rhythm-and-blues’у, soul’у та gospel music, найбільшої популярності досягала у середині 1960-х років минулого століття, а у 1987 році стала першою жінкою, чиє ім’я занесли до списку музею Зали слави рок-н-ролу.

Прем’єра трейлеру відбулась під час церемонії  BET Awards. Виконавиця головної ролі заспівала одну з найвідоміших пісень своєї героїні Young, Gifted & Вlack.

Зазначимо, на початку року син співачки заявив, що сім’ї Франклін кіноробота не сподобалась та призвав бойкотувати прем’єру стрічки.

Джерело: smoothradio.com

 

Читайте також:

Disney+ впевнено завойовує Європу
Новини

Disney+ впевнено завойовує Європу

З 15 вересня 2020 року стрімінговий сервіс Disney+ відкриє доступ жителям ще 8-ми країн Європейського континенту. На жаль, Україна поки не входить в цей перелік.

24.06.2020
об 17:39

П’ять вечорів у компанії героїв світової кінокласики: День п’ятий із комедією «Усі вони сміялися»
Новини

П’ять вечорів у компанії героїв світової кінокласики: День п’ятий із комедією «Усі вони сміялися»

Сьогодні, 26 червня, о 22:10 в рамках проєкту суспільного телеканалу UA: КУЛЬТУРА «П’ять літніх вечорів у приємній компанії героїв світової кінокласики» дивіться романтичну комедію «Усі вони сміялися» режисера Пітера Богдановича.

26.06.2020
об 18:59

З'явились нові подробиці про вихід «Вітрів зими»
Новини

З'явились нові подробиці про вихід «Вітрів зими»

Автор циклу «Пісня льоду й полум'я» вже звик годувати обіцянками фанатів, які очікують на шосту частину. Незважаючи на те, що «Гра престолів» закінчилася ще рік тому, Джордж Р. Р. Мартін досі не може дописати «Вітри зими», і з його поста в блозі стало зрозуміло, що роботи ще чимало.

28.06.2020
об 14:50