Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Вийшов тизер-трейлер мюзиклу «Вестсайдська історія»

26.04.2021
об 10:38

Взимку на великі екрани вийде мюзикл Стівена Спілберґа «Вестсайдська історія». Наразі прихильники режисера та глядачі, що чекають на фільм мають змогу подивитися на фрагменти історії в тизері-трейлері.

Стрічка «Вестсайдська історія» розповідає класичну історію суперництва та юнацького кохання в Нью-Йорку 1957 року. Лауреат премії «Оскар» Стівен Спілберґ зняв цей фільм за сценарієм Тоні Кушнера, лауреата Пулітцерівської премії та премії «Тоні».

Прем’єра «Вестсайдської історії» очікується 9 грудня.

 

Джерело: Kinomania

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Лариса Семирозуменко

13 квітня свій день народження відзначає українська актриса театру і кіно, режисерка та педагогиня Лариса Семирозуменко. Вона народилася в Будапешті у сім’ї військового. Згодом її батька перевели служити в Ригу (Латвія), де Лариса провела все дитинство й закінчила середню школу. В Україну Лариса Семирозуменко приїхала у віці 19 років. Тут вона вивчала театрознавство, режисуру та акторську майстерність у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, у якому зараз працює старшою викладачкою.

13.04.2021
об 10:18

Новини

8 фактів про українсько-словацький серіал «Слов’яни»

Національна прем’єра історичної драми з елементами фентезі «Слов’яни» відбудеться 3 травня о 22:30 на телеканалі «1+1». У міжнародному 12-серійному проєкт розкажуть про життя слов'ян на межі VI-VII століть. Прем’єра серіалу нещодавно пройшла у Словаччині. За даними телеканалу TV JOJ, його подивилися 14 % телеглядачів країни.

23.04.2021
об 11:49

Новини

Шанувальники «Залізної людини» просять Marvel повернути Тоні Старка до життя

Фільм «Месники: Завершення», світова прем'єра якого відбулася два роки тому, дала історії Тоні Старка заслужене героїчне закінчення. Проголосивши свої останні слова: «Я - Залізна Людина», Старк клацнув пальцями, і Танос та його армія Читаурі розпалися в пил. Незважаючи на те, що володіння силою Каменів Нескінченності у підсумку вбило його, Старк зміг врятувати весь Всесвіт від загрози Таноса.

24.04.2021
об 11:21

Новини

Deadline розповіли про довгий шлях номінантів до «Оскара»

Кожен із номінантів на «Найкращий фільм року» пережив довгу подорож, щоб перетнути фінішну пряму і завершити роботу, перш ніж заслужити розгляд Американської кіноакадемії.

25.04.2021
об 18:17