Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Вийшов тизер четвертого сезону «Розповіді служниці»

27.06.2020
об 12:25

В наступному році серіал «Розповідь служниці» повернеться на екрани, щоб чекати було цікавіше творці проєкту виклали у мережу тизер. Примітно, що на відео можна побачити ключові кадри з попереднього сезону.

У третьому сезоні серіалу розповідається про повстання служниць проти тоталітарного режиму Гілеада під проводом Джун. Заради цього дівчина відмовилась від втечі до Канади. Що відбуватиметься в четвертому сезоні наразі достеменно невідомо. Скоріш за все Джун намагатиметься повернути свою дитину, яку віддали у сім’ю командора.

Зазначимо, у «Розповіді служниці» за основу сюжету взято роман канадської письменниці Маргарет Етвуд. Для ринку твір адаптувати в Америці. У 2017 році «Розповідь» була названа найкращою ТВ-драмою та отримала «Золотий глобус».

Джерело: nv.ua

Читайте також:

Новини

Європейські дистриб’ютори купили три українські фільми

FILM.UA Distribution уклала нові угоди з дистриб’юторами з Європи та Північної Америки на продаж прав на українські стрічки «Пульс», «Захар Беркут» та «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила». Такі контракти вдалося укласти у рамках кіноринку Marché du Film, що цього року проходить онлайн.

24.06.2020
об 10:18

Новини

Netflix показав сестру Шерлока Холмса

Стрімінговий сервіс Netflix представив перші кадри з фільму під назвою «Енола Холмс», сюжет якого побудований навколо сестри знаменитого англійського детектива, придуманого письменником Артуром Конан Дойлем.

26.06.2020
об 14:23