Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Вийшов перший офіційний трейлер фільму «Терикони» Тараса Томенка

21.01.2022
об 16:38

Документальний фільм Тараса Томенка відібрано для участі у програмі Generation Kplus Берлінського міжнародного кінофестивалю 2022 Світова прем'єра фільму відбудеться 15 лютого 2022 року в Берліні. Це історія про дорослішання і зустріч з жорстокою реальністю. І про дитинство, яке триває, незважаючи на війну.

Насті було шість, коли три ракети, випущені російською армією, влучили в її будинок у Новорічну ніч. Вона вижила, але втратила батька, дитинство і віру в життя. Для таких, як вона, війна стала чимось буденним, пейзажом за вікном. Але Настя не припиняє мріяти. Як і кожна дівчина, вона мріє про новий будинок, собаку і продовжує писати листи Діду Морозу з проханням повернути їй батька. За офіційною статистикою, наразі в зоні бойових дій на Донбасі проживає близько 10 тисяч дітей. Метод документального спостереження за героями та невторгнення в їхній особистий простір дозволив показати драматизм дитячого життя на передовій.

 

Фільм має назву «Терикони» не спроста. Терикони - це відпрацьована порода, що є знаковим елементом ландшафту на Донеччині, є алегорією до долі полишених дітей, для яких війна стала частиною їхнього життя. Не маючи ні захисту, ні елементарної безпеки ці діти не мають майбутнього. Це історія дітей, які страждають від обстрілів, втратили батьків і рідних, але продовжують жити і любити там, де інші втратили будь-яку надію.

Режисер Тарас Томенко досліджує цю тему з початку війни на Донбасі. З 2014 року зібрано безліч матеріалу та свідчень про дітей на війні на Донбасі, на основі яких і з’явився повнометражний документальний фільм.

 

Джерело: InsightMedia

Читайте також:

Новини

Прем’єра серіалу «Хадсон та Рекс» — на UA: Перший

У суботу, 15 січня, об 11:40 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ розпочнеться прем’єрний показ детективного серіалу «Хадсон та Рекс». Глядачі побачать зворушливу історію про вірну дружбу собаки та досвідченого детектива, їхнє партнерство під час розкриття злочинів.

14.01.2022
об 16:16

Новини

У США стартує «Санденс»: українська драма «Клондайк» у конкурсі головного фестивалю незалежного кіно

20 січня 2022 року розпочався щорічний міжнародний кінофестиваль «Санденс». Цьогоріч вперше в історії у конкурсі бере участь український ігровий фільм — драма «Клондайк» режисерки Марини Ер Горбач. Напередодні команда фестивалю оголосила переніс усіх показів програми та індустрійних заходів в онлайн через стрімке зростання кількості захворювань та розповсюдження штаму «омікрон» у США.

20.01.2022
об 16:49