Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Вийшов другий трейлер стрічки «Номери»

24.09.2020
об 16:27

У мережі з'явився другий трейлер до стрічки Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва «Номери», а також вийшов український постер фільму. Прем'єра стрічки запланована на листопад.

Світова прем’єра фільму відбулась у лютому 2020 року в межах програми Berlinale Special ювілейного Берлінського кінофестивалю за участю творчої команди. Стрічка отримала схвальні відгуки від почесних гостей та критиків, які відзначили акторську гру та лякаючу пророчу актуальність подій фільму в сучасному світі.

«У нас є міжнародний постер, з яким ми представили фільм на Берлінському кінофестивалі, але нам було важливо зробити українську версію з чудовими акторами, які взяли участь у зйомках. Ми неймовірно пишаємось співпрацею з ними усіма. Це й відомі актори Віктор Жданов та Віктор Андрієнко, молоді, але вже впізнавані Максим Девізоров та Марія Смолякова, зірки серіалу “Перші ластівки”, юний талановитий Євген Лебедин, наймолодший член нашої творчої команди», -  говорить продюсерка фільму АННА ПАЛЕНЧУК.

Іронічна антиутопія «Номери» знята за однойменною п’єсою Олега Сенцова. Це історія про світ, в якому все підпорядковується суворій системі и правителю Нулю. Герої бігають по колу та все роблять за Правилами. Вони не мають вибору і вже звикли до цього. Але одного разу зявляться новий житель, який не знає Правил та чинних законів і чинить так, як вважає за потрібне.  Його приклад розколює непохитну віру Номерів. Вони також хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена та створити новий світ з новими законами.

Над постером працювала Марія Федюк, що створювала «картинку» для українських телевізійних шоу, таких як «МастерШеф», «Х-фактор», фільмів «Черкаси», «Ціна правди», «Захар Беркут». Режисером монтажу трейлеру став Віктор Маляренко.

 

У  прока фільм «Номери» виходить 19 листопада.

 

Джерело: PR-служба фільму «Номери»

Читайте також:

Новини

На 11-му ОМКФ відбудеться спеціальний показ «Номерів»

Показ іронічної антиутопії Олега Сенцова «Номери» відбудеться на 11-му ОМКФ в рамках програми «Спеціальні покази». Фільм зможуть переглянути власники онлайн-абонементів та глядачі, які придбають квиток на сеанс.

08.09.2020
об 12:21

Новини

5 фільмів від Антельма Відо, які варто побачити на 11-му ОМКФ

Все менше часу залишається до початку 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбуватиметься з 25 вересня до 3 жовтня онлайн. Найвідданіші прихильники кіно вже почали складати власні списки фаворитів, яких варто не проґавити на фестивалі, а програмний директор ОМКФ Антельм Відо дав читачам VGL cinema підказки, на що ще звернути увагу.

23.09.2020
об 15:21

Новини

Вийшов другий трейлер стрічки «Номери»

Історія як одна людина здатна змінити світогляд багатьох та навчити жити за бажанням, а не правилами.

24.09.2020
об 16:27