Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Відомі учасники-фіналісти «Школи молодого продюсера. Місце зустрічі Київ»

21.08.2020
об 12:19

Організатори отримали більше 30-ти заявок від українських продюсерів на участь у програмі «Школа молодого продюсера. Місце зустрічі Київ». Майже місяць апліканти працювали з проєктами фільмів відповідно до рекомендацій очільника програми Юлека Кеджірскі. За результатами цієї роботи відібрано 10 фіналістів, на яких чекає триденна насичена програма.

Після опрацювання всіх надісланих проєктів до програми «Школа молодого продюсера. Місце зустрічі Київ» визначилися учасники-фіналісти. Продовжуватимуть брати участь в освітньому проєкті наступні проєкти та їхні продюсери:

CHRISANTHEMUM DAY – Алекс Чепіга;

FREEDOM TASTES – Олена Моренцова-Шулик;

WAR LOVE – Ольга Матат;

ECHO OF THE LEOPARD – Моєноддін Джалалі;

WHO IS MARTHA? – Олександр Омельянов;

TOUGH THEFT – Стефа Сова;

UP IN THE AIR – Оксана Сигарева;

FATHER OF BOXING – Тетяна Ліфер;

LUXEMBOURG. LUXEMBOURG – Анна Соболевська;

PETROL STATION – Юлія Гонтарук.

З 26 по 28 серпня в учасників-фіналістів розпочнеться три дні інтенсиву та персональних зустрічей із 15-ма міжнародними експертами різних напрямів.

Також нагадуємо, що 27 серпня з 10:00 до 13:00 в рамках 49-го КМКФ «Молодість» відбудеться відкрита панельна дискусія «Етика налагоджування відносин із міжнародними партнерами» від освітньої програми «Школи молодого продюсера. Місце зустрічі Київ».

 

Джерело: Пресслужба «Школи молодого продюсера. Місце зустрічі Київ»

Читайте також:

Новини

Molodist Talent Workshop: В межах КМКФ «Молодість» передбачена освітня програма

В межах 49-го Київського кінофестивалю молодість з 23 до 29 серпня в FEDORIV HUB та на сайті заходу проходитиме освітня програма Molodist Talent Workshop. В програмі більше 15 майстер-класів, воркшопів та лекцій від провідних міжнародних та українських режисерів, акторів, продюсерів, звукорежисерів, сценаристів, операторів, монтажерів та кіноекспертів.

18.08.2020
об 18:25

Новини

Дмитро Онисович: 5 фільмів, які варто подивитися на 49-му КМКФ «Молодість»

За два дні розпочнеться 49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Програма показів дуже насичена, тож VGL cinema поцікавився у генерального продюсера кінофестивалю Дмитра Онисовича, на які стрічки варто звернути увагу. У персональну добірку директора з маркетингу КМКФ «Молодість» увійшли фільми, які треба спробувати відчути, зрозуміти та обов’язково переглянути.

20.08.2020
об 15:22