Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Відомі нові дати довгоочікуваних кінопрем’єр Sony і Disney

29.04.2020
об 13:24

Днями одразу дві голлівудські студії – Sony і Disney – знову змінили графіки майбутніх кінопрем'єр. У результаті черговий фільм «Людина-павук» з Томом Голландом, а також сиквел «Доктора Стренджа» дістануться прокату пізніше запланованого, повідомляє mbr.com.ua.

Найбільше до змін обидві студії підштовхнула саме третя частина «Людини-павука», яку Sony і Disney розробляють спільно. Прем'єра очікувалася 16 липня 2021 року, але тепер доведеться почекати до 5 листопада 2021-го. А оскільки у Disney на цю дату був запланований реліз продовження «Доктора Стренджа», його теж вирішили посунути на 25 березня 2022-го.

Також Sony перенесла прем'єру сиквела анімації «Людина-павук: Через всесвіти» – фільм вийде не 8 квітня 2022-го, а 7 жовтня того самого року.

Дата, раніше відведена третій стрічці «Людина-павук» з Томом Голландом, порожньою не залишиться: екранізацію гри Uncharted (де, до речі, теж знімається Голланд) перенесли з 8 жовтня 2021-го на 16 липня. Крім того, у Disney вирішили посунути четвертого «Тора» ближче до Дня святого Валентина: фільм вийде 11 лютого 2022-го, а не 18 лютого, як планувалося спочатку.

Сподіватимемось, що на цьому студії завершать з переносами, а на нові дати більше нічого не вплине.

Читайте також:

Новини

По закінченню карантину IFC Films дає безкоштовний прокат 200 фільмів

Оскільки кінотеатри по всій країні знову відкриються в найближчі місяці після закриття через пандемію коронавируса, IFC Films запропонує назви бібліотек для незалежних будинків і відмовиться від орендної плати. Компанія називає ініціативу «Проект відродження інді-театру», повідомляє hollywoodreporter.com.

24.04.2020
об 13:39

Новини

Старий залізничний вузол стане другою за розміром кіностудією у Великобританії

Незважаючи на вимушену паузу в кіно- і телевиробництві через коронавірус, місцева влада британського графства Кент «дивиться у завтрашній день» і тому вирішила віддати територію старого залізничного вузла Newtown Railway Works в Ешфорді під будівництво нової теле- і кіностудії. Як повідомляє mbr.com.ua , вартість проєкту - £250 млн, або майже $310 млн.

28.04.2020
об 12:48