Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Відома перша студійна прем'єра липня в США

12.06.2020
об 10:05

Нечисленний список прем'єр, заявлених в американському кінопрокаті на липень, поповнився ще одним релізом.

10 липня, за тиждень до «Тенета» Крістофера Нолана, на екрани вийде романтична комедія «Галерея розбитих сердець», виконавчим продюсером якої є популярна актриса та співачка Селена Гомес. Режисеркою та сценаристкою стрічки стала Наталі Крінські, а головні ролі зіграли австралійці Джеральдін Вішванатан, найбільше відома за ролями в комедії «Сексу не буде!» і кримінальній драмі «Бездоганний», та Дейкр Монтгомері, який знімався в популярному серіалі «Дуже дивні справи», ребуті «Могутніх рейнджерів» і недавній кримінальній драмі «Справжня історія банди Келлі».

За сюжетом головна героїня Люсі працює куратором галереї мистецтв у Нью-Йорку, а в особистому житті звикла накопичувати й тримати в душі розчарування і негатив від невдалих стосунків. Після того як її кидає черговий хлопець, дівчина вирішує створити «Галерею розбитих сердець» – свого роду виставку предметів, що залишилися після нещасливого кохання. Галерея набуває популярності й стає джерелом натхнення для нового руху для всіх романтиків, включаючи саму Люсі.

Фото зі зйомок «Галерею розбитих сердець»

Фактично «Галерея розбитих сердець» стане в США першим студійним релізом із середини березня. Керівництво Sony Pictures заявляє, що в такий спосіб хоче підтримати кінотеатри. При цьому ризик невеликий, а такого роду фільм з великою кількістю акторів не білої раси й жінкою-режисеркою досить вдало вписується в суспільні настрої та останні тенденції.

Що стосується «Тенета», шанси на збереження заявленої дати за останні кілька днів значно зросли. Інсайдери говорять про те, що трилер вийде на світові екрани навіть у тому випадку, якщо кінотеатри Нью-Йорка будуть зачинені. При цьому необхідною умовою залишається відновлення кінопрокату в більшості країн світу. Альтернативним варіантом може стати перенесення прем'єри на два тижні. Більш жорсткі варіанти поки не розглядаються.

Читайте також:

Дивіться офіційний трейлер фільму «Тенет» – першої прем’єри після пандемії
Новини

Дивіться офіційний трейлер фільму «Тенет» – першої прем’єри після пандемії

Після закінчення карантину й відновлення роботи кінотеатрів першим фільмом, що побачать глядачі, стане блокбастер «Тенет».

22.05.2020
об 10:37

Новини

«Тиждень швейцарського кіно» пройде онлайн

Вже вчетверте в Україні проходить фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». У програмі заходу –художні фільми Швейцарії зняті в останні роки. Тема нинішнього фестивалю – ґендерна рівність як одна з глобальних цілей сталого розвитку ООН. До програми фестивалю увійшли чотири стрічки зняті режисерками на задану тематику.

11.06.2020
об 16:53