Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Відома нова дата прем’єри фільму «Тесла»

30.06.2020
об 16:39

Глядачі побачать біографічну драму «Тесла», головну роль в якій виконує Ітан Хоук, вже 21 серпня. Світова прем’єра фільму відбулась ще у січні на кінофестивалі «Санденс». Планувалось, що 7 серпня стрічка вийде в прокат, але згодом дату релізу перенесли.

Основою сюжету картини стала історія життя Ніколи Тесли, зокрема його суперництво з Томасом Едінсоном та відносини з жінкою – донькою американського мільйонера Дж.П. Моргана.

Зазначимо, біографічну драму планували зняти декілька десятків років тому. На той час, головну роль мав виконати Джек Ніколсон, але творча група довго не могла знайти режисера. Нарешті проєкт вдалося реалізувати. До цього про Ніколу Теслу вже встигли зняти майже 10 робіт, серед них – документальне кіно, серіали, фільми. У стрічці 2006 року роль Ніколи Тесли виконав Девід Бові, а у серіалі 2011 року винахідник «за сумісництвом» виявився ще й вампіром.

На території США фільм демонструватимуть одночасно і в кінотеатрі, і на цифровій платформі.

 

Джерело: www.comingsoon.net

Читайте також:

Новини

Джамала зіграла у новій стрічці від Netflix

Днями на платформі Netflix відбулась прем’єра стрічки «Євробачення. Історія вогняної саги», головні ролі в якій виконали Рейчел МакАдамс та Віл Ферелл. Епізодичну роль-камео у фільмі зіграла Джамала. Картину вже можна переглянути на стрімінговому сервісі.

27.06.2020
об 12:42

Сан-Себастьян розпочнеться з прем'єри фільму Вуді Алена
Новини

Сан-Себастьян розпочнеться з прем'єри фільму Вуді Алена

Кінофестиваль у Сан-Себастьяні 18 вересня відкриє стрічка «Фестиваль Ріфкіна» режисера Вуді Алена. Прем’єра картини відбудеться у позаконкурсній програмі.

28.06.2020
об 16:31

Новини

Відома дата виходу прем’єри «Мулан» у США

Прем’єра блокбастеру «Мулан» в Америці відбудеться 21 серпня, хоча планувалось, що рімейк анімаційної стрічки 1998 року глядачі зможуть побачити вже 24 липня. Дату релізу перенесли через різьке збільшення захворюваних на COVID-19.

30.06.2020
об 14:23