Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Відома дата виходу прем’єри «Мулан» у США

30.06.2020
об 14:23

Прем’єра блокбастеру «Мулан» в Америці відбудеться 21 серпня, хоча планувалось, що рімейк анімаційної стрічки 1998 року глядачі зможуть побачити вже 24 липня. Дату релізу перенесли через різьке збільшення захворюваних на COVID-19.

Сюжет ігрової стрічки засновано на китайській поемі VI століття, в якій головною героїнею є дівчина Хуа Мула. Вдягнувшись в чоловіче вбрання вона вступає в імператорську армію та вирушає у хрестовий похід. Завдяки сміливості та кмітливості Мула стає одним з кращих воїнів імперії. Глядачам ця історія більш відома в мультиплікаційній адаптації від студії Disney. Цікаво, що ця американська компанія екранізувала легенду двічі – у 1998 році та зняла їі продовження у 2004-му.

До Disney легенду про китайську дівчину-воїна екранізували понад п’ять разів. Найстаріший фільм про Хуа Мулу був знятий у 1939 році на Шанхайській кіностудії.

Цього разу легенду екранізує знову студія Disney. Режисером виступила Нікі Каро, сценаристами – Лорен Хайнек та Єлізабет Мартін, головні ролі виконали Лю Іфей, Донні Йен, Гун Лі та інші.

Джерело: movies.disney.com, variety.com

Читайте також:

Українські кінотеатри: що побачимо після карантину
Новини

Українські кінотеатри: що побачимо після карантину

Стратегія взаємодії з клієнтами тою чи іншою мірою властива кіномережам. В Україні компанія «Планета кіно» провела опитування серед своєї аудиторії, щоб виявити їхні настрої та зрозуміти, до яких заходів безпеки варто приготуватися поки немає офіційного протоколу, за яким працюватимуть кінотеатри.

09.06.2020
об 17:16

Новини

Адаптивний карантин: Кінотеатрам дозволили відновити роботу

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і вніс зміни до постанови, якою регламентується карантин. Зокрема, передбачається заборона роботи кінотеатрів до 1 липня, а з 2 липня вони отримують дозвіл на роботу.

26.06.2020
об 10:45

Прокат «Мулан» в Китаї відкладено на невизначений термін
Новини

Прокат «Мулан» в Китаї відкладено на невизначений термін

Студія Walt Disney втратила головний ринок для фільму «Мулан» – китайський. Як стверджує видання Comic Book, запланований на березень реліз стрічки, яка базується на давній легенді та однойменному повнометражному мультфільмі, не відбудеться. Усе через спалах коронавірусу, який поки не вдається взяти під контроль в Китаї.

29.06.2020
об 18:08