Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Відновлення зйомок серіалу Marvel «ВандаВіжн»

06.06.2020
об 15:14
Відновлення зйомок серіалу Marvel «ВандаВіжн»

Студія Marvel планує відновити нормальний графік роботи найближчим часом. Ймовірно, що вже в липні 2020 року продовжать зйомки фантастичного серіалу під назвою «ВандаВіжн», який стане однією з найважливіших частин у подальшому розвитку кіновсесвіту.

Таке припущення зробили, коли виконавець однієї з головних ролей Пол Беттані відхилив пропозицію взяти участь у фестивалі Tampa Bay Comic Convention сказавши, що його викликали на зйомки шоу Marvel. Проте представники студії поки не підтвердили цю інформацію.

Спочатку передбачалося, що «ВандаВіжн» може бути випущена сервісом Disney+ у 2020 році, проте оскільки епідемія коронавірусу нового типу внесла корективи в знімальний графік, реліз можуть перенести на більш пізній термін. На сьогодні відсутня інформація про точну дату прем’єри серіалу. Чи з'являться його герої в майбутніх повнометражних фільмах Marvel, також не уточнювалася.

Джерело: Comic Book

Фото: uaserial.net

Читайте також:

Надприродна фантастика в новому шедеврі від творців «Гаррі Поттера» та «Пригод Паддінгтона»
Новини

Надприродна фантастика в новому шедеврі від творців «Гаррі Поттера» та «Пригод Паддінгтона»

«Таємничий сад» – це новий фільм, який з нетерпінням чекають прихильники творчості англійської та американської письменниці Френсіс Годґсон Бернет. Написаний ще на початку минулого століття, цей неймовірно захоплюючий дитячий роман став самою популярною книжкою письменниці і світовим бестселером. Вперше його було опубліковано у вигляді книжки аж у 1911 році! А окремі частини побачили світ ще раніше – протягом 1910 року.

03.06.2020
об 10:53

«Загін самогубців» отримає друге життя та продовження
Новини

«Загін самогубців» отримає друге життя та продовження

Команда Девіда Ейра пише, що студія Warner розглядає можливість випустити режисерську версію «Загону самогубців» на сервісі HBO Max.

03.06.2020
об 14:45

Новини

Чи здатні ви на те, що зробив справжній суперфан MARVEL?

Американець Тоні Голдмарк, якого за його ж словами, дістали глобальна пандемія і карантин, проаналізував всі 23 фільми MARVEL. Він класифікував за хронологією кожну подію та сцену.

03.06.2020
об 17:49

Новини

HBO Max: Новий Looney Tunes залишив позаду «Гру престолів» і «Клан Сопрано»

Згідно з даними аналітичної компанії Parrot, яка вимірює популярність проєктів на основі рейтингів фанатів, піратських запитів і згадок у соцмережах, мультсеріал Looney Tunes став найпопулярнішим проєктом стримінг-платформи HBO Max після її запуску – 27 травня. Попит на Looney Tunes був у 16,5 раза вище середнього.

05.06.2020
об 13:34