Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Відкриття ОМКФ пройде у онлайн-форматі: Тизер церемонії

23.09.2020
об 11:54

У мережі з'явився тизер до церемонії відкриття ОМКФ, сам захід пройде в інноваційному форматі. Нагадаємо, фільмом відкриття стане політична комедія.

До старту 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю залишилось два дні. Церемонія відкриття відбудеться вже в цю п’ятницю, 25 вересня. Захід пройде в інноваційному онлайн-форматі. Уявити собі, як це буде можна завдяки тизеру урочистої події, який з’явився в мережі.

Фільмом відкриття стане політична комедія «Босий імператор» режисерського подружжя Пітера Бросенсона та Джессіки Вудворт. Це сиквел їхнього попереднього фільму – «Король бельгійців», який отримав Гран-Прі 8-го ОМКФ.

Триватиме Одеський міжнародний кінофестиваль, як завжди, 9 днів. За цей час глядачі зможуть подивитись світові кінохіти, поспілкуватись з учасниками та переможцями кінофестивалів классу А, а також взяти участь у сесії  Q&A із всесвітньо відомими діячами кіно.

Зазначимо, кількість переглядів фільмів обмежена, тож варто забронювати квитки на найпопулярніші стрічки заздалегідь. Крім того, можна придбати абонемент можна тут. А розклад фестивалю – у цьому лінку

Подивитись церемонію відкриття 11-го ОМКФ можна на сторінці фестивалю у Facebook, на Youtube-каналі, на офіційному сайті заходу  або платформі кіноподіЇ.

 

Джерело:  Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

Серіали ОМКФ 2020: Історична драма, кримінальна комедія та шпигунський трилер

Спільно з чеським фестивалем серіалів Serial Killer та телеканалом «Україна» організатори 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбудеться з 25 вересня до 3 жовтня в онлайн-форматі, підготували секцію «Серіали!». Наразі відомо, що до її програми увійшли українська історична драма, данська кримінальна комедія, естонський шпигунський трилер і чеська кримінальна драма.

20.09.2020
об 14:44

Новини

Алік Шпилюк радить не пропускати ці фільми під час 11-го ОМКФ

Наприкінці тижня, у п’ятницю розпочнеться 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Вперше за всю історію проведення подія відбуватиметься онлайн, а це значить, що глядачі зможуть подивитися найгучніші фестивальні хіти та ексклюзивні прем’єри, навіть не виходячи з дому. Програмний консультант ОМКФ Алік Шпилюк обрав 5 фільмів, на які обов’язково варто звернути увагу, тож складаючи власний розклад переглядів не оминіть увагою ці стрічки.

21.09.2020
об 12:58

Новини

Відкриття ОМКФ пройде у онлайн-форматі: Тизер церемонії

У мережі з'явився тизер до церемонії відкриття ОМКФ, сам захід пройде в інноваційному форматі. Нагадаємо, фільмом відкриття стане політична комедія.

23.09.2020
об 11:54

Новини

ОМКФ розширив секції та додав нові фільми до програми

Позаконкурсні програми 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю поповнились новими стрічками. Крім цього, організатори розширили секції. Глядачі зможуть оцінити роботи учасників та переможців найвідоміших міжнародних кінофестивалів.

22.09.2020
об 16:26