Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Відкриття кінотеатрів у Пекіні відкладається на невизначений термін

19.06.2020
об 10:05

Після майже двомісячної перерви випадки коронавірусу знову виявлені в Пекіні. Відомо, що хворі жителі столиці Китаю не покидали її, а також не мали контактів з іноземцями чи прибулими в країну.

Тестування на одному з оптових ринків виявило 4 хворих і 45 безсимптомних носіїв. Така ситуація змусила столичну владу відновити вимоги щодо соціального дистанціювання й переглянути деякі рішення із запуску економіки. У результаті всі заклади індустрії розваг залишаться закриті на невизначений термін. Заборонені також усі спортивні заходи, а заплановане на понеділок відкриття шкіл скасовано.

Побоюючись другої хвилі інфекції, китайська влада ухвалює максимально жорсткі рішення. Хоча все це стосується тільки столиці, те, що трапилося, вказує, що чиновники налаштовані проти відкриття кінотеатрів найближчим часом. У такій ситуації позитивних рішень не варто чекати навіть у тих регіонах, де ситуація з COVID-19 відносно стабільна.

«Вони говорять, що це тільки Пекін, але всі розуміють, що Пекін визначає стан справ у всій індустрії», – написав відомий китайський кіноблогер.

У середу китайський режисер Цзя Чжанке в соціальній мережі Weibo закликав до відновлення роботи кінотеатрів. За його словами, деякі кінокомпанії щодня втрачають мільйон юанів. Реакція на пост виявилася стриманою: головні гравці кіноіндустрії не хочуть висловлювати свою думку з цього питання, побоюючись, що їхня позиція йтиме в розріз з політикою партії. Тож відкриття кінотеатрів у червні тепер точно виключено, а липень перебуває під великим питанням.

Читайте також:

Новини

Німеччина: автокінотеатри рулять!

Підбиваючи підсумки касових зборів за вік-енд 14 – 17 травня, можна сказати, що майже вся вона складається і виручки автокінотеатрів, які набрали популярності під час карантину. Стаціонарні кінотеатри оговтуються після вимушеного двомісячного простою і поступово починають відновлювати свою роботу.

26.05.2020
об 13:51

Новини

Оголошено дату відкриття французьких кінотеатрів

Французькі кінотеатри зможуть відкритися 22 червня 2020 року. Про це заявив прем'єр-міністр країни Едуар Філіпп. Він зауважив, що, якщо бари й ресторани в країни відновлять роботу вже з 2 червня, то в кінотеатрів буде майже місяць, щоб підготуватися до відкриття.

01.06.2020
об 15:39

Наслідки карантину для американських кінотеатрів
Новини

Наслідки карантину для американських кінотеатрів

У будь-якій діяльності пауза чи тривала перерва дається взнаки. Ніхто не міг передбачити, що у 2020 році світ майже одночасно піде на карантин. Звісно, на всіх сферах цей період позначиться по-різному. Титани кінопрокату аналізуючи ситуацію, в якій ми всі опинилися, говорять про те, що вони відчуватимуть наслідки пандемії ще упродовж двох років.

09.06.2020
об 11:06