Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Відкриття кінотеатрів Нової Зеландії і Австраліі – є можливості, та немає виручки

25.05.2020
об 16:48

Хоча Нову Зеландію і Австралію можна приводити як приклад успішної боротьби з коронавірусом, кінотеарти цих країн не поспішають відкриватися.

В Новій Зеландії влада дозволила відкритися кінозалам ще на минулому тижні, але скористалися такою можливістю лише 29 незалежних кінотеатрів, що розташовані у невеликих провінційних містах. Головні кіномережі Reading, Hoyts і Event з відкриттям не поспішають, адже нових фільмів немає і існують обмеження на кількість глядачів, присутніх на сеансі. Виручка кінотеатрів, що вже відкрилися в сумі складає 70 892 долара. Це в середньому 2445 доларів на заклад.

В Австралії ситуація дуже схожа з новозеландською – там працюють декілька автокінотеатрів – п'ять кращих фільмів заробили там сумарно 44 тисячі доларів в минулий уїк-енд.

З п’ятого червня першою дозволить відкрити кінотеатри малонаселена Північна територія. Далі процес пошириться на Південну Австралію – 8 червня і на провінцію Квінсленд – 12 числа. Виконавчий директор Національної асоціації кінотеатрів Австралазії Майкл Хокінс прогнозує, що австралійські кіномережі чекатимуть більш сприятливої ситуації для відновлення роботи. За його словами, пропонований ліміт в 100 чоловік на сеанс уможливлює відкриття, але не гарантує прибутковість операцій.