Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Відкриття Чілдрен Кінофест

29.05.2020
об 11:08

Сьогодні о 9:00 розпочалась реєстрація на VII Чілдрен Кінофест, який вперше пройде в онлайн-форматі. У цій статті VGL cinema коротко розповідає, якою буде церемонія відкриття та яка програма чекає на глядачів.

Вперше в історії Чілдрен Кінофест церемонію відкриття зможуть побачити всі глядачі фестивалю. Вона розпочнеться 29 травня о 19:00. Відкриє її пісня «Радій», яку виконає співачка, композиторка і бандуристка Marina Krut. Також у програмі вечору зустріч з гостями та експертною комісією цьогорічного Чілдрен Кінофест, а безпосередньо у прямій трансляції візьмуть участь:

- посол фестивалю 2020 року – музикант, продюсер, автор пісень і фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк;

- журі конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми – продюсерка та директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич; зірка серіалу «Перші ластівки» актор Максим Самчик; аніматор, автор стрічки «Викрадена принцеса» Олег Маламуж;

- програмний директор фестивалю Ілля Дядик;

- символ і талісман Чілдрен Кінофесту Совеня Чарлі.

Нагадаємо, з фільмами міжнародної конкурсної програми: «Фокстер і Макс», «Мій друг містер Персіваль», «Салон краси Ромі», «Лос Бандо», «Гол!», «Сіпсік – лялька-друг», – ми знайомили вас упродовж тижня. Варто наголосити, що окрім української озвучки, ці стрічки матимуть субтитри, адаптовані для людей з порушенням слуху.

Як взяти участь у голосуванні:

- треба зареєструватись на сайті 

- проголосувати за фільм у період з 29 травня по 4 червня. Це можна зробити, тільки якщо ви додивитеся стрічку до кінця.

Трійка переможців стане відомою 5 червня.

На всіх учасників VII Чілдрен Кінофесту чекатиме приємний сюрприз – подвійна порція кіно. По закінченню фестивалю серед зареєстрованих учасників, які взяли участь у глядацькому голосуванні за найкращий фільм, розіграють три промокоди на три місяці контенту від Sweet.tv. Тож приєднуйтеся до Чілдрен Кінофесту – онлайн.

Читайте також:

Чілдрен Кінофест: Фантастичний сміх Тіма Талера
Новини

Чілдрен Кінофест: Фантастичний сміх Тіма Талера

Вже за три дні розпочнеться Чілдрен Кінофест онлайн. І сьогодні ми розповімо про останнього учасника міжнародної конкурсної програми – «Тім Талер, або Проданий сміх». Це сімейне фентезі народилося у Німеччині за мотивами однойменного роману Джеймса Крюса.

26.05.2020
об 09:59

Анімація

Чілдрен Кінофест: Онлайн-показ «Викраденої принцеси»

Вже за два дні розпочнеться Чілдрен Кінофест. У рамках заходу відбудеться онлайн-показ анімаційного фільму «Викрадена принцеса». Минулого року саме це фентезі перемогло у міжнародній конкурсній програмі.

27.05.2020
об 14:47