Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Відкрито реєстрацію робіт на премію «Кіноколо»

28.07.2020
об 18:22

В цьому році для тих, хто планує подаватись на премію є додаткові нововведення. Впроваджується обов'язкова реєстрація на сайті «Київського тижня критики», яку відкрито відсьогодні. Також, як ми вже писали, враховується дата виробництва фільму.

В Україні відкрито прийом фільмів на щорічну національну премію кінокритиків «Кіноколо». В цьому році враховується не тільки дата показу, а й дата виробництва фільму. Подаватись можуть роботи, які були створені у період з 1 жовтня 2019 року по 30 вересня 2020 року включно. Серед додаткових нововведень – обов’язкова подача стрічки через форму на сайті «Київського тижня критики». Заявку необхідно заповнити до 28 серпня. Церемонія нагородження відбудеться в рамках відкриття «Київського тижня критики» - 22 жовтня.

Зазначимо, національну премію кінокритиків «Кіноколо» засновано у 2018 році. Народи присуджуються у восьми номінаціях. Відзначають кращий короткий метр, документальний та повнометражний ігровий, нагороджують кращого режисера, актора, акторку та відзначають відкриття року.

Переможців визначає комітет Національної премії кінокритиків. До його складу входять кінокритики, кінознавці  та автори, чиї роботи публікуються в українських ЗМІ. Наразі комітет премії нараховує 44 члени.

Лауреати премії обираються шляхом голосування у два етапи. Організатори - Спілка кінокритиків України, Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!» та компанія «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Джерело: пресслужба «Артхаус Трафік»

Читайте також:

Події

Відкрито продаж фестивальних абонементів на 11-й ОМКФ

Найочікуваніша кіноподія року – 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль проходитиме з 25 вересня по 3 жовтня і вперше захід відбудеться в онлайн-форматі.

23.07.2020
об 18:32

Аналітика

Скільки втратили WarnerMedia та AT&T у період коронакризи

Через пандемію прибуток WarnerMedia просів на 23%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а втрати однієї з найбільших телекомунікаціонних компаній Америки AT&T склали 830 млн дол – про це свідчить фінансовий звіт за другий квартал цього року, який днями оприлюднила компанія. Операційний прибуток WarnerMedia у другому кварталі 2020 року склав 6,8 млрд дол, а дохід склав майже 2 млрд дол, що на 18,4% менше, ніж у минулому кварталі.

26.07.2020
об 14:12

Новини

Триває акредитація на Film Industry Office ОМКФ

Відкрито акредитацію на професійну секцію Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

27.07.2020
об 18:16