Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Відкрито продаж квітків на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль

07.09.2020
об 15:42

Гарна новина: розпочався продаж квітків на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль.  На сайті фестивалю можна придбати та забронювати квитки на фільми і майстер-класи 11-го ОМКФ, а також ознайомитись із розкладом сеансів.

На платформі oiff.online можна відслідковувати дати прем’єр фільмів, кількість доступних переглядів та період доступу до перегляду фільмів.  Перегляд картин  11-го ОМКФ відбудеться в онлайн-форматі з 25 вересня до 3 жовтня 2020 року. Слід зазначити, що кожен фільм Міжнародної та Національної конкурсних програм доступний лише 2 дні. На вимогу правовласника інші стрічки програми можуть бути обмежені за кількістю показів та за датами, в які фільми доступні. Покази всіх фільмів будуть доступні до перегляду виключно на території України, вони демонструватимуться мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

Також відкрито продаж Фестивальних абонементів на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, які дають доступ до всіх фільмів конкурсних та позаконкурсних програм. Для власників Фестивальних абонементів відкрито можливість забронювати квитки, авторизувавшись в особистому кабінеті.

11-й ОКМФ складається з таких програм:

  • Міжнародна конкурсна програма, у якій представлено 12 повнометражних фільмів
  • Національна конкурсна програма. Повний метр, у якій представлено 7 українських та створених у копродукції з Україною фільмів
  • Національна конкурсна програма. Короткий метр, де зібрано 11 стрічок
  • Конкурс європейських документальних фільмів, у якому представлено 8 фільмів
  • Фестиваль Фестивалів, де представлені учасники та переможці Берлінського, Венеційського, Каннського фестивалів, кінофестивалю в Локарно та Карлових Варах

Також відбудуться спеціальні покази, на яких будуть показані стрічка Олега Сенцова і Ахтема Сеітаблаєва «Номери», фільм Ґреґорі Монро «Кубрик про Кубрика» та робота Люді Бокен «Останній кінопоказ у Бухаресті».

У новій програмі «Візії» зібрано фільми з оригінальним візуально-наративним кінематографічним підходом, який високо оцінили на світових кінофестивалях на кшталт Канн, Торонто, Берлінале та інших.

 

 Джерело: Пресслужба ОКМФ

Читайте також:

Новини

11-й ОМКФ назвав ім’я ще одного володаря «Золотого Дюка»

Відомий шведський кінорежисер Рой Андерссон отримає почесного «Золотого Дюка» за внесок у кіномистецтво. Нагородять лауреата Каннського та Венеційського кінофестивалів, а також номінанта Берлінале під час 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбудеться в онлайн-форматі з 25 вересня по 3 жовтня.

12.08.2020
об 13:19

Новини

11-й ОМКФ оприлюднив програму Національного конкурсу

Сьогодні під час пресконференції щодо проведення 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю організатори заходу оголосили Національну конкурсну програму. До неї увійшли 7 повнометражних та 11 короткометражних стрічок, онлайн-показ яких відбудться у період проведення 11-го ОМКФ – з 25 вересня до 3 жовтня.

20.08.2020
об 17:28

Новини

11-й Одеський міжнародний фестиваль оголосив Міжнародну конкурсну програму

Вчора під час пресконференції стали відомі назви 12 фільмів, які братимуть участь в Міжнародній конкурсній програмі 11-го ОМКФ. Ці стрічки обрали з-поміж 964 кіноробіт, відбором яких займалась селекційна комісія. Саме ця 12-ка змагатиметься за Ґран-прі 11-го ОМКФ, «Золотого Дюка» та інші нагороди Міжнародного конкурсу.

21.08.2020
об 11:18