Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Відкрито прийом заявок на участь у Шостій Національній Кінопремії “Золота Дзиґа”

16.12.2021
об 14:19

З 15 грудня 2021 року і до 28 лютого 2022 року триватиме прийом заявок на участь у конкурсі Шостої Національної кінопремії “Золота Дзиґа”. Для того, щоб подати фільм для участі, необхідно заповнити онлайн-форму на сайті Української Кіноакадемії.

До участі у конкурсі допускаються українські фільми та серіали або створені у копродукції з Україною, які відповідають таким вимогам:

•  повнометражні ігрові та анімаційні фільми, які були в українському кінопрокаті хоча б тиждень у період з 01 березня 2021 р. до 28 лютого 2022 р.

•  повнометражні документальні, короткометражні ігрові, короткометражні анімаційні фільми, які були в українському прокаті хоча б тиждень або брали участь у конкурсі кінофестивалю з історією щорічної діяльності не менше 5 років та наявністю професійного журі в період з 01 березня 2021 р. до 28 лютого 2022 р.

•  оригінальні ігрові серіали, що мали прем'єру на загальнонаціональному телеканалі або вебплатформі в період з 01 березня 2021 р. до 28 лютого 2022 р., та без залучення фахівців із країни-агресора.

•  всі репліки іноземною мовою мають бути субтитровані, озвучені або дубльовані українською мовою.

Після закінчення прийому заявок буде оголошено довгий список претендентів. Переможців у номінаціях визначають члени Української кіноакадемії та Правління шляхом 2-етапного голосування.

Лауреати Шостої Національної Кінопремії будуть оголошені під час урочистої церемонії вручення нагород, дату проведення якої буде оприлюднено згодом.

 

Джерело: Українська кіноакадемія

Читайте також:

Новини

«Погані дороги» Наталки Ворожбит виходять на НВО

Фільм «Погані дороги» офіційно придбала міжнародна стрімінгова платформа HBO. Відтепер українська картина виробництва Kristi Films доступна для глядачів HBO GO всіх країн Центральної Європи.

16.12.2021
об 11:20

Новини

Романтична комедія «Реальне кохання» вийде у кінотеатрах України

Краща романтична комедія для новорічного настрою. Дев’ять неймовірних і настільки ж реальних історій, які дивовижним чином переплітають між собою всіх героїв напередодні Різдва, щоб закінчитись хепіендом!

13.12.2021
об 15:47