Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Відкрито попереднє бронювання квитків на конкурсні фільми ОМКФ

10.09.2020
об 18:27

Забронювати «перепустку» до  онлайн-кінозалу можна на платформі заходу - oiff.online безпосередньо на сторінці обраного фільму.

Відсьогодні є можливість попередньо забронювати квитки на фільми конкурсних та позаконкурсних програм 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Детальну інформацію про квиток можна буде побачити в особистому кабінеті. Одночасно забронювати можна лише 10 квитків. Кількість переглядів на деякі фільми обмежена. Загалом перегляд стрічок буде доступний тільки користувачам на території України.

Зазначимо, функція бронювання квитків доступна для Фестивальних абонементів, акредитованих представників ЗМІ та власників акредитації Film Industry Office.

Нагадаємо, 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль проходитиме з 25 вересня по 3 жовтня. Захід проходитиме в онлайн-форматі.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

Наріман Алієв увійшов до складу журі Нацональної конкурсної програми 11-го ОМКФ

Організатори 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю оприлюднили склад журі Нацональної конкурсної програми.  Серед тих, хто оцінюватиме роботи учасників – лауреат 10-го ОМКФ, іспанська режисерка, генеральний директор Венеційського міжнародного тижня критики та представниця Європейської кіноакадемії.

02.09.2020
об 11:29

Новини

На 11-му ОМКФ відбудеться спеціальний показ «Номерів»

Показ іронічної антиутопії Олега Сенцова «Номери» відбудеться на 11-му ОМКФ в рамках програми «Спеціальні покази». Фільм зможуть переглянути власники онлайн-абонементів та глядачі, які придбають квиток на сеанс.

08.09.2020
об 12:21

Новини

Відкрито попереднє бронювання квитків на конкурсні фільми ОМКФ

Забронювати «перепустку» до онлайн-кінозалу можна на платформі заходу - oiff.online безпосередньо на сторінці обраного фільму.

10.09.2020
об 18:27