Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Відкрито набір на участь у Інтенсиві для молодих кінокритиків

01.09.2020
об 17:53

Освітня програма проводиться для тих, хто бажає долучитись до світу кіно, першими дивитися фільми та стати кінокритиками.

 

В Україні розпочато прийом заявок на участь у ІІ Інтенсиві для молодих кінокритиків, які хочуть отримати практичні знання у написанні рецензій та інтерв’ю. Захід відбудеться в рамках 4-го кінофестивалю «Київський тиждень критики».

Лекторами виступлять Дарія Бадьйор – редакторка відділу «Культура» онлайн-видання LB.ua та кураторка «Київського тижня критики», кінокритики Сергій Ксаверов, що пише для LB.ua та «Dtf Magazine» та журналістка цього ж видання, кінокритикиня Анна Дацюк. Інтенсив розпочнеться 1 жовтня та триватиме місяць.

Серед усіх охочих будуть відібрані 10 учасників, які матимуть можливість безкоштовно відвідувати лекції. Так, учасники Інтенсиву зможуть відвідати кінофестиваль та спробують написати рецензії на фільми з програми і зроблять інтерв’ю з режисерами.

Найкращі роботи опублікують в партнерських онлайн-виданнях. Подача заявок на участь триватиме з 1 вересня по 15 вересня 2020 року. Обов’язковою умовою участі є надання хоча б однієї написаної рецензії (не обов'язково опублікованої). Перший Інтенсив для кінокритиків був проведений у 2019 році.

Подати заявку на участь в Інтенсиві для кінокритиків можна тут.

 

Джерело: Пресслужба «Артхаус Трафік»

 

Читайте також:

Новини

4-й фестивалю «Київський тиждень критики» оголосив критиків-кураторів

З 22 по 28 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» проходитиме щорічний фестиваль «Київський тиждень критики». Сьогодні у події з’явився постер, а також організатори назвали критиків-кураторів 4-го фестивалю.

20.08.2020
об 12:37

Новини

Завтра розпочнеться фестиваль «Нового українського кіно»

Безкоштовно подивитись якісні українські стрічки можна на фестивалі «Нове українське кіно», в рамках якого покажуть драми, трагікомедію, фільм про «Міфа» та стрічку, де сценаристом виступив Кузьма Скрябін.

31.08.2020
об 14:21

Новини

Фестиваль етнографічного документального кіно проходитиме у вересні

В Україні проведуть фестиваль етнографічного та антропологічного документального кіно. Глядачам покажуть повсякденне життя різних народів та діаспор, мешканців сіл і міст.

01.09.2020
об 11:34

Новини

Мандрівний міжнародний фестиваль Docudays UA оголосив програму

У вересні в Україні проходитиме 17 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Стрічки про права людини побачать мешканці понад 200 міст у 21-й області країни. Триватиме захід до кінця грудня. Тема фестивалю «Тін Спіріт».

01.09.2020
об 13:01