Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Відкрито акредитацію на Зимовий Кіноринок Одеського Міжнародного Кінофестивалю

20.12.2021
об 18:17

Зимовий Кіноринок Одеського Міжнародного Кінофестивалю пройде з 22 до 24 лютого у столиці, в кінотеатрі Kinopark. На Зимовому Кіноринку промо-матеріали найочікуваніших стрічок 2022-2023 року представлять дистриб’юторські компанії Артхаус Трафік, Кіноманія, Film.ua, SVOE kino Distribution, VLG.FILM та інші. 

У межах технічної секції відбудуться доповіді від технічних компаній КІНОПРОКАТ Україна та інших. Окрім цього під час Кіноринку буде представлено презентації українських фільмів на стадії Work in progress. Традиційно у фоє кінотеатру учасники зможуть ознайомитися з новинками продукції та обладнання для кінотеатрів.

Повна програма Кіноринку з’явиться в лютому на офіційному сайті Одеського міжнародного кінофестивалю.

Ознайомитися з усіма можливостями акредитації на Зимовий Кіноринок ОМКФ та подати заявку на її отримання можна на сайті фестівалю за посиланням: https://oiff.com.ua/viewers/passes.html?pass=fm

Зимовий Кіноринок проходить за підтримки партнерів ТРЦ Skymall та компанії Kinopark-Kinoplexx Theatres.

Джерело: Odesa International Film Festival

Читайте також:

Новини

Фестиваль «Italian Short Film Days» відкриває свої двері у Києві

В рамках кінофестивалю, КМКФ “Молодість” презентує 5 короткометражних робіт італійських режисерів, присвячених святкуванню Міжнародного дня короткого метру. Кожен рік по всьому світу подію святкують 21 грудня.

18.12.2021
об 12:14

Новини

Оголосили дати українського фестивалю коміксів та попкультури Comic Con Ukraine 2022

У 2022-му одне із наймасштабніших ґік-свят Європи стане більш ексклюзивним та видовищним. На прихильників попкультури чекатиме не один сюрприз. Деякі з них організатори Comic Con Ukraine вже готові відкрити.

20.12.2021
об 16:58