Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Відкрита ніч» відкриється пізніше: Де, коли і за яких умов?

17.06.2020
об 10:51

Карантинні заходи, вжиті в Україні як, власне, і в цілому світі, не оминули і кінофестиваль «Відкрита ніч». Днями організатори повідомили про відтермінування старту події і про зміну формату заходу.

«Карантин та обмежувальні заходи вплинули на весь світ. Кінофестиваль "Відкрита ніч" відчув удар вірусу й на собі – очевидно, що за нинішніх обставин захід не зможе відбутися в традиційному форматі у червні. Однак команда фестивалю переконана, що у 2020 році, як і 23 роки поспіль, Відкрита Ніч відбудеться незважаючи на всі виклики сьогодення і, завдяки підтримці наших партнерів, українське кіно знайде свого глядача як у великому мегаполісі, так і у маленькому селі. На разі ми вирішуємо, коли та в якому форматі проходитиме захід», – повідомляють організатори фестивалю.

Також вони закликали режисерів і продюсерів подавати на конкурс свої фільми, адже термін подачі заявок на участь продовжено до 15 липня:

«Водночас, у зв’язку із зміною графіків проведення зйомок, здачі курсових та дипломних робіт, команда кінофестивалю «Відкрита Ніч» прийняла рішення подовжити термін прийому стрічок на конкурс.»

Нагадаємо про умови і нагороди кінофестивалю «Відкрита Ніч»:

– Всі фільми, що братимуть участь у конкурсі, змагатимуться за дві фінансові нагороди. Головна нагорода фестивалю становить 100 000 гривень, наданих Генеральним партнером Райффайзен Банком Аваль. Крім того, переможець отримує кошти, зібрані під час подачі фільму для «Фонду взаємодопомоги». Головного переможця фестивалю та приз розміром 100 000 грн визначатиме журі.
– До участі у Конкурсі приймаються ігрові, неігрові та анімаційні стрічки.
Конкурсна програма збирає фільми та відео-роботи:
– україномовні;
– двомовні (які відображають сучасну, реально існуючу мовну ситуацію);
– будь-які фільми та відео-роботи українського виробника, за умови що іншомовні герої фільму дубльовані або озвучені українською мовою.
– Хронометраж фільмів та відео-робіт не може перевищувати 20 хвилин.
– Обов’язкова наявність англійських субтитрів.


До 15 липня заходьте на офіційний сайт і заповнюйте онлайн-форму заявки. Там же і вся додаткова інформація. 

Селекція фільмів у конкурсні програми здійснюється відбірковою комісією, в яку входить програмна дирекція кінофестивалю.

 

 

 

Читайте також:

Новини

«Відкрита ніч» оголошує імена членів журі

Наприкінці червня під відкритим небом у Києві пройде фестиваль «Відкрита ніч». Вже 23-й рік поспіль він знайомить поціновувачів та кіноманів з новими українськими іменами у кінематографі та телевізійному виробництві.

12.06.2020
об 16:43

Новини

П’ять вечорів: Боротьба за трон та сімейні відносини

Вже другий вечір поспіль суспільний телеканал UA:КУЛЬТУРА транслює стрічки з циклу «П’ять вечорів», присвяченого чоловікам. Показ триватиме ще три дні, останню картину циклу глядачі побачать у п’ятницю, 19 червня. Кожен день фільми починають показувати о 22:10. Сьогодні на черзі робота Андрія Кончаловського під назвою «Лев узимку».

16.06.2020
об 19:03