Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Відкрита ніч» оголошує імена членів журі

12.06.2020
об 16:43

Наприкінці червня під відкритим небом у Києві пройде фестиваль «Відкрита ніч». Вже 23-й рік поспіль він знайомить поціновувачів та кіноманів з новими українськими іменами у кінематографі та телевізійному виробництві.

За час до події організатори привідкривають завісу заходу і одним з найбільших цьогорічних сюрпризів «Відкритої ночі» став склад журі. Так, одним з тих, хто буде оцінювати роботи став Микита Лиськов. Він переможець минулорічного фестиваля, режисер анімаційного кіно. У 2019 році за підтримки Держкіно створив фільм «Кохання». Нині живе та працює у Дніпрі.

Зазначимо, що прийом робіт для участі в конкурсі триває до 15 червня.

Джерело: opennight.org.ua

Читайте також:

Чи можлива дружба на ТБ? У Міжнародний день друзів зірки «Нового каналу» розповіли про колег-друзів
Новини

Чи можлива дружба на ТБ? У Міжнародний день друзів зірки «Нового каналу» розповіли про колег-друзів

Сьогодні, 9 червня,  світ відзначає Міжнародний день друзів. Зірки Нового каналу розповіли про своїх приятелів і за сумісництвом колег, з якими працювали на знімальних майданчиках

09.06.2020
об 19:14

Аналітика

Огляд касових зборів за перший вікенд червня в Німеччині

Триває відкриття кінотеатрів у Німеччині, однак у перші вихідні літа їх відвідуваність впала більш ніж на 20 % порівняно з минулим тижнем. Найбільш вірогідно, це пов’язано зі спекотною й сонячною погодою в багатьох регіонах країни. Втім, прогнозують, що до повного відновлення кінопрокату й появи по-справжньому амбітних прем'єр такі скачки відвідуваності будуть звичайною справою.

12.06.2020
об 13:15