Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Відкрита ніч»: Глядач обирає переможця

13.08.2020
об 17:28

З року в рік прихильники кінофестивалю «Відкрита ніч» дивилися фільми нон-стоп просто неба до світанку. Дубль 23 – особливий тому, що у всіх нас є можливість долучитися до організації переглядів добірки короткого метру. Оскільки фестиваль вийшов за межі звичної локації, можна облаштувати собі зручне місце для переглядів будь-де, наприклад, на балконі під зоряним небом і подивитися всі роботи, які увійшли до цьогорічної програми.

Час плине дуже швидко. Вчора тільки-но розпочався кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23», а завтра вже о 16:00 завершується глядацьке голосування. Години тануть, як морозиво на сонці, тож ми вирішили розповісти, як можна вподобати фільм, що не залишив вас байдужим після перегляду. За результатами глядацького голосування один з 30 фільмів отримає приз глядацьких симпатій. Так, за прихильність аудиторії фестивалю борються фільми: анімаційної програми, ігрові стрічки з конкурсної категорії, кінороботи позаконкурсної добірки та картини, що увійшли до ретроспективи «Перші кроки».

Подивитися фільм і віддати за нього свій голос можна зареєструвавшись на сайті «Відкритої ночі». Ця опція безкоштовна, як і перегляд фестивального кіно.

Глядацьке голосування добігає кінця о 16:00 14 серпня. У п’ятницю о 19:00 розпочнеться церемонія нагородження переможців «Відкритої ночі». До урочистої події теж можна долучитися безкоштовно. Вона проходитиме на столичному «Арт-причалі».

Читайте також:

Інтерв'ю

Анна Мачух: «Відкрита ніч» – це креатив та молодість»

За три дні розпочнеться кінофестиваль «Відкрита ніч». У бліц-опитуванні взяли участь всі члени журі й сьогодні ми ділимося відповідями співзасновниці та виконавчої директорки Української кіноакадемії, а також співзасновниці та директорки проєкту Dzyga MDB Анни Мачух.

10.08.2020
об 11:40

Новини

«Відкрита ніч. Дубль 23»: Анімаційна програма

Завтра, 12 серпня, з’явиться доступ до онлайн-частини кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23». У програму анімаційних фільмів увійшло 5 стрічок. Ми вирішили розповісти про зміст кожної та про їхніх авторів.

11.08.2020
об 19:24

Новини

«Відкрита ніч. Дубль 23»: Короткий метр позаконкурсної програми

Вже розпочався кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23». Цього року кожен глядач самостійно створює атмосферу, яка супроводжуватиме перегляд стрічок. Влаштовуйтесь зручніше у місцях, де є інтернет або ж точка доступу Wi-fi, і приємного перегляду. Ми ж розповімо, які фільми увійшли до цьогорічної позаконкурсної програми, а ще коротко про тих, хто створював ці переважно документальні фільми.

12.08.2020
об 16:14