Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Відкрита ніч. Дубль 23»: Церемонія нагородження та спеціальний показ

14.08.2020
об 14:23

Тільки-но розпочався кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23», як вже час підбивати підсумки. Лишились лічені години до кінця глядацького голосування,  яке закінчується о 16:00 14 серпня. О 19:00 претенденти на нагороди, члени журі та прихильники події збируться на столичному «Арт-причалі», щоб дізнатися імена переможців та назву фільму-володаря призу глядацьких симпатій. Окрім цього, на учасників події чекатиме спеціальний показ копродукційної драми Декеля Беренсона.

14 серпня о 19:00 всі охочі можуть долучитися до офіційної церемонії нагородження «Відкритої ночі. Дубль 23» та перегляду фільму «Анна», який транслюватимуть в рамках спеціального показу програми кінофестивалю. По закінченню урочистостей на сайті події ще два дні можна буде дивитися фільми, що увійшли до цьогорічної програми фестивалю.

Ми ж хочемо розповісти про фільм, що транслюватимуть під час спеціального показу. Отже,

Анна

Країна: Україна, Ізраїль, Великобританія

Жанр: 15 хвилин

Хронометраж: Драма

Режисер: Декель Беренсон

Сценарій: Декель Беренсон

Оператор: Володимир Іванов

Редактор: Єгор Трояновський

Арт-директор: Кара Белеян

Художник по костюмах: Саша Клімович

Гример: Алла Леонова, Світлана Полікашкіна

Звук: Андрій Нідзельский

Директор картини: Євгеній Бражнік

У ролях: Алла Самойленко

Продюсерська компанія: ESSE Production House, Blue Shadows Films, 168 Wardour Filmworks and Egerton Crescent Productions

Продюсер: Віталій Шереметьєв, Ольга Бесхмельниціна, Мерлін Мертон

Виконавчий продюсер: Наталія Лібет, Елад Кейдан, Омар Паркер, Чарлі Канінг Барт, Діма Конопльов

Синопсис: Анна – одинока мати середнього віку. Вона живе у невеликому промисловому місті на охопленому війною сході України. Анна працює на м’ясопереробному комбінаті, мешкає в старій занедбаній квартирі та мріє про краще життя для себе і своєї 16-річної доньки. Головна героїня відчайдушно прагне змін. По радіо їй трапляється реклама вечірки, яку влаштовують для іноземців, що подорожують у пошуках кохання. Анна вже багато років не виходила на люди, проте вирішує скористатися нагодою. На вечірці Анна постає перед суворою реальністю: дискримінацією за віком та справжніми намірами американських чоловіків. А ще вона несподівано зустрічає свою неповнолітню дочку – та теж прийшла на вечірку. Мати та дочка ніяковіють, усвідомлюють принизливість ситуації і вирішують попрощатися з мріями на краще життя.

Про режисера: Декель Беренсон народився в Ізраїлі, мешкає у Великій Британії. Його фільм «Ашміна» був представлений на Лондонському кінофестивалі BFI та буде показаний на низці інших фестивалів, зокрема – Aspen Shortsfest. Зараз Декель працює над першим повнометражним фільмом, який реалізується як ізраїльсько-європейська копродукція.

Фільмографія: «Дівчата нічого не робили» (2017), «Ашміна» (2018), «Анна» (2019)

Читайте також:

Новини

«Відкрита ніч»: До програми ретроспективи Дубля 23 увійшло 13 фільмів різних років

У середу, 12 серпня, всі охочі зможуть переглянути цьогорічну програму кінофестивалю «Відкритої ночі» онлайн. Ми вирішили зробити огляд програм та ознайомити своїх читачів з фільмами, які показуватимуть в рамках Дубля 23. Розпочати занурення у кіноночі вирішили зі стрічок, що увійшли до ретроспективи «Перші кроки».

09.08.2020
об 16:46

Новини

«Відкрита ніч. Дубль 23»: Анімаційна програма

Завтра, 12 серпня, з’явиться доступ до онлайн-частини кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23». У програму анімаційних фільмів увійшло 5 стрічок. Ми вирішили розповісти про зміст кожної та про їхніх авторів.

11.08.2020
об 19:24

Новини

Кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23» розпочався

З 12 по 16 серпня в Україні проходитиме кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23». Сьогодні з 12-ї години дня вже можна дивитися стрічки конкурсних програм онлайн. За два дні на столичному «Арт-причалі» оголосять переможців кожної з категорій.

12.08.2020
об 11:14