Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Відкрита ніч. Дубль 23»: Короткий метр позаконкурсної програми

12.08.2020
об 16:14

Вже розпочався кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23». Цього року кожен глядач самостійно створює атмосферу, яка супроводжуватиме перегляд стрічок. Влаштовуйтесь зручніше у місцях, де є інтернет або ж точка доступу Wi-fi, і приємного перегляду. Ми ж розповімо, які фільми увійшли до цьогорічної позаконкурсної програми, а ще коротко про тих, хто створював ці переважно документальні фільми.

2014

Країна: Україна

Жанр: Документальний

Хронометраж: 18:32

Режисерка: Мирослава Трофимчук, Ганна Гладка

Сценарій: Мирослава Трофимчук, Ганна Гладка

Оператор: Мирослава Трофимчук

Музика: Мирослава Трофимчук

Редактор: Ганна Гладка

Директор картини: Ганна Гладка

Синопсис: «Війна, навіщо ти забрала моє дитинство?..» Уже сьомий рік, як жителі Східної України забули, що таке спокійне і мирне життя. Військові дії не припиняються, і звуки обстрілів диктують свої правила. Красногорівка – маленьке містечко поблизу Донецька, яке страждає від обстрілів регулярно. Кожен, хто перебуває тут, пережив свою трагедію, як і сім'я, яка про неї розповіла.

Про режисерку: Мирослава Трофимчук – 19 років, народилась в місті Донецьк. Закінчила у 2018 році Красногорівський ЗЗСО №2. Переїхала у  місто Київ, вчиться на третьому курсі в Київському Національному університеті культури та мистецтв, спеціальність кіно, телеоператор. Героїня фільму режисера Ірини Цілик «Земля блакитна, ніби апельсин».

Фільмографія: «2014»

 

FOMO

Країна: Україна

Жанр: Експериментальний

Хронометраж: 08:31

Режисер: Влад Красінський

Сценарій: Влад Красінський

Оператор: Влад Красінський

Музика: Cursed Days

Редактор: Дмитро Тяжлов

Продюсерська компанія: Indie Lab

Продюсерка: Елла Штика

Синопсис: Молодий український журналіст знімає «сторіз» в Instagram із центру подій. Вдень – на політичних акціях, вночі – у барах та на вечірках. Він має визначитися, де його власне місце.

Про режисера: Влад Красінський живе в Києві, Україна. Політичний репортер. Профільну освіту здобув у Національному університеті імені Тараса Шевченка. Почав працювати журналістом під час Євромайдану. Знімає політичні події та нічне життя столиці в Instagram-сторіз. Через цей конфлікт був знятий перший документальний фільм FOMO.

Фільмографія: FOMO

 

Зелений дім

Країна: Україна

Жанр: Трагікомедія

Хронометраж: 08:37

Режисер: Валерій Гриша

Сценарій: Валерій Гриша

Оператор: Валерій Гриша

Музика: Singers of the art of living – Shivoham, Марш советских танкистов — «Броня крепка и танки наши быстры…» (мінус), Мантра Авалокітешвара - Ом мані падме хум, Mark Riva – Vernalis, Академия музыки для йоги – Буддийская медитация

Редактор: Валерій Гриша

Художник з декорацій: Валерій Гриша

Звук: Валерій Гриша

У ролях: Людмила Уманець, Тамара Уманець, Катерина Павленко, Валерій Гриша

Продюсер: Валерій Гриша

Синопсис: Бабуся та її дочка захоплюються рослинами. Кожен по особливому за своєю культурою доглядає, проте в домі виникають розбіжності: баклажани чи троянди, огірки чи фіалки, вишні чи грошове дерево

Про режисера: Валерій Гриша студент 3 курсу Київського національного університету культури і мистецтв. Навчається на кіно-телережисера в майстерні Романа Ширмана. Його перший студентський фільм «Зелений дім» потрапив до фестивалів KIDFF «KINOLITOPYS» (Україна, 2019), IFFoAC KINOKIMERIА (Україна, 2019); LFF (Словенія, 2019). Крім того, навчальна робота «Зелений дім» посіла перше місце на Міжнародному фестивалі мобільного кіно VOKA Smartfilm (Білорусь, 2020).

Фільмографія: «Зелений дім» (2019), «Великдень» (2020).

 

Козак Варвара та Дніпро

Країна: Україна

Жанр: Анімація

Хронометраж: 7 хвилин

Режисер: Надія Лімова

Сценарій: Надія Лімова

Оператор: Ольга Бабицька

Редакторка: Ольга Бабицька

Художник: Новаторфільм

Директорка картини: Ганна Полоніченко

Продюсерська компанія: Новаторфільм

Продюсерка: Ганна Полоніченко

 

Невидима колекція

Країна: Україна

Жанр: Історична драма

Хронометраж: 12:34

Режисерка: Андріана Ярмонова

Сценарій: Андріана Ярмонова

Оператор: Лев Костенко

Редактор: Андріана Ярмонова, Лев Костенко

Художниця: Марина Трасковська

Звук: Дмитро Терьохін

Уролях: Борис Савченко, Олександр Васін

Продюсерка: Тетяна Шугаєва

Синопсис: 1920 роки. Німеччина в період гіперінфляції. Молодий антиквар бачить, що крамниця його батька розорена. Він знаходить у журналах записи про старого клієнта, який володіє безцінною колекцією, і відправляється в провінцію, розраховуючи за безцін викупити її

Про режисерку: Андріана Ярмонова народилася 12 травня 1996 року в місті Феодосія. У 2017 році закінчила Національний авіаційний університет, факультет прикладної фізики.

З 2017 роки навчається в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, інститут екранних мистецтв, спеціалізація: режисура телебачення, майстерня Вітра В.П.

Фільмографія: «Для мами» (2018), «Невидима колекція» (2019),  «П.О Костянтин» (2019), «Людіні потрібна людина» (2020)

 

Так мут співати

Країна: Україна

Жанр: арт-документалістика

Хронометраж: 18:22

Режисерка: Діана Горбань, Анна Ютченко

Операторка: Діана Горбань, Анна Ютченко

Музика: Владислав Сіренко

Звук: Владислав Сіренко

Редактор: Сергій Доценко, Анна Ютченко, Діана Горбань, Олександр Портян

Менеджер з виробництва: Елла Штика, Дмитро Тяжлов, Діана Горбань

У ролях: Остап Богославець, Христина Буній, Іван Зеленчук, Мануся Гуменюк, Богдан Петричук, Володимир Габо, Параска Мартищук, Андрій Василів, Тома Пекарська, Назар Костів

Продюсерська компанія: Indie lab

Синопсис: «Так мут співати» – фільм-колаж, який сплітає людські досвіди, сороміцькі пісні та плин сучасного життя. Сороміцькі пісні – це співанки з еротичними мотивами, які співали на весіллях, вечорницях та застіллях. І хоча в побутовому житті ці пісні співати було соромно, через їхній зміст транслювалися моделі поведінки чоловіка та жінки. Традиція складання співанок існує й досі. Остап Богославець з Надвірної переосмислює сучасний світ молоді у власних співанках.

Про режисерку: Анна Ютченко - фотографка та відеографка. Закінчила магістерську програму “Школа журналістики” Українського католицького університету. Співавторка короткометражного документального фільму “Живі і нескорені”. Працює з документальними та мистецькими аудіовізуальними проектами.

Про режисерку: Діана Горбань - журналістка-фрілансерка, фотографка та відеографка, працює в креативних індустріях. Закінчила магістерську програму “Школа журналістики” Українського католицького університету. Студентка у Лабараторія для молодих документалістів Indie Lab (2020), сценарна лабараторія Terrarium (2019) Wiz-Art Film School (2018). Актриса в театрі “На симонових стовпах”

Фільмографія: Анна Ютченко - «Живі і нескорені» (2016), Діана Горбань - «Нормальна» (2018)

Читайте також:

Новини

«Відкрита ніч»: До програми ретроспективи Дубля 23 увійшло 13 фільмів різних років

У середу, 12 серпня, всі охочі зможуть переглянути цьогорічну програму кінофестивалю «Відкритої ночі» онлайн. Ми вирішили зробити огляд програм та ознайомити своїх читачів з фільмами, які показуватимуть в рамках Дубля 23. Розпочати занурення у кіноночі вирішили зі стрічок, що увійшли до ретроспективи «Перші кроки».

09.08.2020
об 16:46

Новини

Претенденти на головний приз «Відкритої ночі. Дубль 23»

У цьому році на головний приз кінофестивалю «Відкрита ніч» претендують 6 режисерів ігрових короткометражних фільмів. Ми вирішили розповісти коротко розповісти про кожного з учасників конкурмної програми ігрового кіно та про що їхні роботи. Отже, давайте знайомитися.

10.08.2020
об 17:39

Новини

«Відкрита ніч. Дубль 23»: Анімаційна програма

Завтра, 12 серпня, з’явиться доступ до онлайн-частини кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23». У програму анімаційних фільмів увійшло 5 стрічок. Ми вирішили розповісти про зміст кожної та про їхніх авторів.

11.08.2020
об 19:24