Трейлери та відео
Популярні пости
Вже розпочався кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23». Цього року кожен глядач самостійно створює атмосферу, яка супроводжуватиме перегляд стрічок. Влаштовуйтесь зручніше у місцях, де є інтернет або ж точка доступу Wi-fi, і приємного перегляду. Ми ж розповімо, які фільми увійшли до цьогорічної позаконкурсної програми, а ще коротко про тих, хто створював ці переважно документальні фільми.
2014
Країна: Україна
Жанр: Документальний
Хронометраж: 18:32
Режисерка: Мирослава Трофимчук, Ганна Гладка
Сценарій: Мирослава Трофимчук, Ганна Гладка
Оператор: Мирослава Трофимчук
Музика: Мирослава Трофимчук
Редактор: Ганна Гладка
Директор картини: Ганна Гладка
Синопсис: «Війна, навіщо ти забрала моє дитинство?..» Уже сьомий рік, як жителі Східної України забули, що таке спокійне і мирне життя. Військові дії не припиняються, і звуки обстрілів диктують свої правила. Красногорівка – маленьке містечко поблизу Донецька, яке страждає від обстрілів регулярно. Кожен, хто перебуває тут, пережив свою трагедію, як і сім'я, яка про неї розповіла.
Про режисерку: Мирослава Трофимчук – 19 років, народилась в місті Донецьк. Закінчила у 2018 році Красногорівський ЗЗСО №2. Переїхала у місто Київ, вчиться на третьому курсі в Київському Національному університеті культури та мистецтв, спеціальність кіно, телеоператор. Героїня фільму режисера Ірини Цілик «Земля блакитна, ніби апельсин».
Фільмографія: «2014»
FOMO
Країна: Україна
Жанр: Експериментальний
Хронометраж: 08:31
Режисер: Влад Красінський
Сценарій: Влад Красінський
Оператор: Влад Красінський
Музика: Cursed Days
Редактор: Дмитро Тяжлов
Продюсерська компанія: Indie Lab
Продюсерка: Елла Штика
Синопсис: Молодий український журналіст знімає «сторіз» в Instagram із центру подій. Вдень – на політичних акціях, вночі – у барах та на вечірках. Він має визначитися, де його власне місце.
Про режисера: Влад Красінський живе в Києві, Україна. Політичний репортер. Профільну освіту здобув у Національному університеті імені Тараса Шевченка. Почав працювати журналістом під час Євромайдану. Знімає політичні події та нічне життя столиці в Instagram-сторіз. Через цей конфлікт був знятий перший документальний фільм FOMO.
Фільмографія: FOMO
Зелений дім
Країна: Україна
Жанр: Трагікомедія
Хронометраж: 08:37
Режисер: Валерій Гриша
Сценарій: Валерій Гриша
Оператор: Валерій Гриша
Музика: Singers of the art of living – Shivoham, Марш советских танкистов — «Броня крепка и танки наши быстры…» (мінус), Мантра Авалокітешвара - Ом мані падме хум, Mark Riva – Vernalis, Академия музыки для йоги – Буддийская медитация
Редактор: Валерій Гриша
Художник з декорацій: Валерій Гриша
Звук: Валерій Гриша
У ролях: Людмила Уманець, Тамара Уманець, Катерина Павленко, Валерій Гриша
Продюсер: Валерій Гриша
Синопсис: Бабуся та її дочка захоплюються рослинами. Кожен по особливому за своєю культурою доглядає, проте в домі виникають розбіжності: баклажани чи троянди, огірки чи фіалки, вишні чи грошове дерево
Про режисера: Валерій Гриша студент 3 курсу Київського національного університету культури і мистецтв. Навчається на кіно-телережисера в майстерні Романа Ширмана. Його перший студентський фільм «Зелений дім» потрапив до фестивалів KIDFF «KINOLITOPYS» (Україна, 2019), IFFoAC KINOKIMERIА (Україна, 2019); LFF (Словенія, 2019). Крім того, навчальна робота «Зелений дім» посіла перше місце на Міжнародному фестивалі мобільного кіно VOKA Smartfilm (Білорусь, 2020).
Фільмографія: «Зелений дім» (2019), «Великдень» (2020).
Козак Варвара та Дніпро
Країна: Україна
Жанр: Анімація
Хронометраж: 7 хвилин
Режисер: Надія Лімова
Сценарій: Надія Лімова
Оператор: Ольга Бабицька
Редакторка: Ольга Бабицька
Художник: Новаторфільм
Директорка картини: Ганна Полоніченко
Продюсерська компанія: Новаторфільм
Продюсерка: Ганна Полоніченко
Невидима колекція
Країна: Україна
Жанр: Історична драма
Хронометраж: 12:34
Режисерка: Андріана Ярмонова
Сценарій: Андріана Ярмонова
Оператор: Лев Костенко
Редактор: Андріана Ярмонова, Лев Костенко
Художниця: Марина Трасковська
Звук: Дмитро Терьохін
Уролях: Борис Савченко, Олександр Васін
Продюсерка: Тетяна Шугаєва
Синопсис: 1920 роки. Німеччина в період гіперінфляції. Молодий антиквар бачить, що крамниця його батька розорена. Він знаходить у журналах записи про старого клієнта, який володіє безцінною колекцією, і відправляється в провінцію, розраховуючи за безцін викупити її
Про режисерку: Андріана Ярмонова народилася 12 травня 1996 року в місті Феодосія. У 2017 році закінчила Національний авіаційний університет, факультет прикладної фізики.
З 2017 роки навчається в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, інститут екранних мистецтв, спеціалізація: режисура телебачення, майстерня Вітра В.П.
Фільмографія: «Для мами» (2018), «Невидима колекція» (2019), «П.О Костянтин» (2019), «Людіні потрібна людина» (2020)
Так мут співати
Країна: Україна
Жанр: арт-документалістика
Хронометраж: 18:22
Режисерка: Діана Горбань, Анна Ютченко
Операторка: Діана Горбань, Анна Ютченко
Музика: Владислав Сіренко
Звук: Владислав Сіренко
Редактор: Сергій Доценко, Анна Ютченко, Діана Горбань, Олександр Портян
Менеджер з виробництва: Елла Штика, Дмитро Тяжлов, Діана Горбань
У ролях: Остап Богославець, Христина Буній, Іван Зеленчук, Мануся Гуменюк, Богдан Петричук, Володимир Габо, Параска Мартищук, Андрій Василів, Тома Пекарська, Назар Костів
Продюсерська компанія: Indie lab
Синопсис: «Так мут співати» – фільм-колаж, який сплітає людські досвіди, сороміцькі пісні та плин сучасного життя. Сороміцькі пісні – це співанки з еротичними мотивами, які співали на весіллях, вечорницях та застіллях. І хоча в побутовому житті ці пісні співати було соромно, через їхній зміст транслювалися моделі поведінки чоловіка та жінки. Традиція складання співанок існує й досі. Остап Богославець з Надвірної переосмислює сучасний світ молоді у власних співанках.
Про режисерку: Анна Ютченко - фотографка та відеографка. Закінчила магістерську програму “Школа журналістики” Українського католицького університету. Співавторка короткометражного документального фільму “Живі і нескорені”. Працює з документальними та мистецькими аудіовізуальними проектами.
Про режисерку: Діана Горбань - журналістка-фрілансерка, фотографка та відеографка, працює в креативних індустріях. Закінчила магістерську програму “Школа журналістики” Українського католицького університету. Студентка у Лабараторія для молодих документалістів Indie Lab (2020), сценарна лабараторія Terrarium (2019) Wiz-Art Film School (2018). Актриса в театрі “На симонових стовпах”
Фільмографія: Анна Ютченко - «Живі і нескорені» (2016), Діана Горбань - «Нормальна» (2018)
09.08.2020
об 16:46
10.08.2020
об 17:39
11.08.2020
об 19:24