Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Відкрита ніч. Дубль 23»: Анімаційна програма

11.08.2020
об 19:24

Завтра, 12 серпня, з’явиться доступ до онлайн-частини кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23». У програму анімаційних фільмів увійшло 5 стрічок. Ми вирішили розповісти про зміст кожної та про їхніх авторів.

7010 П

Країна: Україна

Хронометраж: 4 хвилини

Жанр: Комедія

Режисерка: Косякевич Дар’я

Сценарій: Косякевич Дар’я

Звук: Анастасія Пархоменко

Production design: Косякевич Дар’я

Озвучував: В’ячик Пономаренко

Синопсис: У звичайну електричку заходить гопник Толік. Він успішно ховається від контролера і радісно сідає чекати на свого друга. Не дочекавшись, Толік засинає, а електричка рушає. На останній секунді у вагон вбігає друг Толі гопник Валера і будить героя. Вони разом сідають приємно проводити їх подорож з алкоголем. Раптом гопники помічають величезних смачних курок за вікном. Валера вирішує здобути їжу, вистрибуючи у вікно. Ошелешений Толік вже сидить в компанії птахів, а незабаром і сам стає одним з них. Толік викрикуючи, прокидається на тому ж місці, де засинає. Радісний гопник зустрічає свого друга Валеру, який пропонує випити. Однак Толя на відріз відмовляється і вибігає з транспорту.

Про режисерку: Дар’я Косякевич, 18 років. Навчається на факультеті «Режисура анімаційних фільмів у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Фільмографія: «7010 П»

 

Історія України за 5 Хвилин

Країна: Україна

Хронометраж: 5 хвилин

Жанр: Музичне відео

Режисер: Сашко Даниленко

Сценарій: Артем Полежака

Редактор: Сашко Даниленко, Кася Забавко

Мультиплікатор: Сашко Даниленко

Музика: ТНМК / Олег Михайлюта

Sound дизайн: Сергій Кондратьєв

Продюсер: Олег Михайлюта (Фагот)

Метою даної відеороботи є демострація нашої історії – від давніх часів, про які ми знаємо з книжок та переказів, до історії України сьогодення, яку бачить і творить кожен з нас щодня, щохвилини, щомиті. Історія України нашими вустами та очима. Прологом відео, як ідеєю того, що було до самого початку, та про тих, хто оповідає історію, з’являються трембітарі. Після звуку трембіт ми бачимо різноманіття світу на прикладі вируючого життя сучасної України – землі з древньою та багатою культурою, талановитими і видатними людьми, промисловістю, архітектурою… але… є «але» - і вони про те, що відбувалось на цій землі за багато тисячоліть її існування. Хто приходив і з якою метою? Князі, гетьмани, повстанці, митці… І кожний з нас – творець свого сьогодення та майбутнього. І що буде далі – залежить від кожного з нас.

Фільмографія: Очеретяний кіт, Зійшла зоря (2010), MORJ Reggae (2011),  Даха Браха, Карпатський реп (2012), Kwoon Swan (2014), ТНМК Гупало Василь (2015), Bike Portraits (– 2016), Monologue with Lynsey Adder (2017), ТНМК, Історія України за 5 хвилин (2019)

 

Невгамовні

Країна: Україна

Хронометраж: 2 хвилини

Жанр: Комедія

Режисер: Святослав Гуцуляк

Сценарій: Святослав Гуцуляк

Оператор: Святослав Гуцуляк

Редактор: Святослав Гуцуляк

Мультиплікатор: Святослав Гуцуляк

Музика: Jungle Jim - Jimmy Trumpet

У ролях: Ілля Мельничук

Продюсер: Ігор Шурпан

Продюсерська компанія: Житомирський фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Огієнка

Синопсис: Дружба, зрада та примирення з власними старими черевиками.

Про режисера: Святослав Гуцуляк народився у 2000 році в Житомирі. У 2019 році закінчив Житомирський коледж культури і мистецтв ім. Івана Огієнка, спеціальність «Кіно-, телемистецтво»

Фільмографія: «Лялькар» (2017), «Невгамовні» (2018), «Бетонні джунглі» (2019), д/ф «Краса – велика рідкість» (2019)

 

Потьмара Анни

Країна: Україна

Хронометраж: 9 хвилин

Жанр: Фентезі, горор

Режисер: Данило Пінько

Сценарій: за віршем Ліни Костенко

Оператор: Данило Пінько

Редактор: Данило Пінько

Мультиплікатор: Данило Пінько

Звук: Надія Дігалевич, Василь Похильченко

Музика: Надія Дігалевич, Микола Павлюк

Костюми: Аша Карсакова, Даниіл Пінько, Марія Бондарчук, Аса Головцина

У ролях: Вікторія Лаптєва, Даниіл Пінько, Настя Фурман, Аша Карсакова, Віка Щіпськая, Андрій Циганков

Продюсер: Даниіл Пінько

Синопсис: В світі Сусіда немає більше місця маленькій дівчинці, що робить живих істот з опалого листя. Він колись пережив їх спокусу, а тепер діти його одержимі забороненими фантазіями з лісу. Тож він наважується вбити найпрекрасніше що було у житті.

Про режисера: Даниіл Пінько народився в 1999 році в Полтаві. Завжди щось створював своїми руками, а потрапивши до дитячої студії кіно та телебачення, захопивсь анімацією. 2015. Переїхав з батьками до Києва, де відвідував анімаційну студію Червоний собака та театральну школу. Наразі навчаюся в КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого на курсі режисури анімаційного фільму. Експерементую з театром та перформансом.

Фільмографія: «Фата Моргана» (2015), «Гомункул. Народжений померти» (2017),Серія мультфільмів про символи Другої світової війни (з 2018), «Потьмара Анни» (2019)

 

Прізвище в кишені

Країна: Україна

Хронометраж: 13 хвилин

Жанр: Драма

Режисер: Степан Коваль

Сценарій: Степан Коваль

Оператор: Ольга Бабицька

Редактор: Степан Коваль

Мультиплікація: Новаторфільм

Директорка: Ганна Полоніченко

Продюсерка: Ганна Полоніченко

Продюсерська компанія: Новаторфільм

Синопсис: Фільм, засновано на реальних подіях під час Голодомору в Україні. Це історія жінки, яка здійснює відважний вчинок, аби врятувати сина. Жінка долає довгий шлях від одного села до іншого, аби посадити дитину на поїзд, який прямує до іншого міста...

Про режисера: Коваль Степан Миколайович – режисер анімаційного кіно громадянин України, Лауреат Національної премії ім. Т.Г.Шевченка Лауреат премії Кабінету міністрів ім. Лесі Українки Лауреат премії Академії Мистецтв України Володар срібного ведмедя «БЕРЛИНАЛЕ-53»

Фільмографія: «Це – я» (1995), «Z-z-z» (1998), «Йшов трамвай № 9» (2002), «Злидні» (2005), «Бійка за печиво» (2006), «Глінька» (2008), «Стоп насильство» (2009), «Стати твердим» (2010), «Щедрик» (2011), «Народна мудрість» (2011), «Моя країна Україна» (2012), «Професіонали» (2015), «Лабіринт» (2016), «Як розвеселити Самотність» (2017)

Читайте також:

Новини

«Відкрита ніч»: До програми ретроспективи Дубля 23 увійшло 13 фільмів різних років

У середу, 12 серпня, всі охочі зможуть переглянути цьогорічну програму кінофестивалю «Відкритої ночі» онлайн. Ми вирішили зробити огляд програм та ознайомити своїх читачів з фільмами, які показуватимуть в рамках Дубля 23. Розпочати занурення у кіноночі вирішили зі стрічок, що увійшли до ретроспективи «Перші кроки».

09.08.2020
об 16:46

Інтерв'ю

Анна Мачух: «Відкрита ніч» – це креатив та молодість»

За три дні розпочнеться кінофестиваль «Відкрита ніч». У бліц-опитуванні взяли участь всі члени журі й сьогодні ми ділимося відповідями співзасновниці та виконавчої директорки Української кіноакадемії, а також співзасновниці та директорки проєкту Dzyga MDB Анни Мачух.

10.08.2020
об 11:40

Новини

Претенденти на головний приз «Відкритої ночі. Дубль 23»

У цьому році на головний приз кінофестивалю «Відкрита ніч» претендують 6 режисерів ігрових короткометражних фільмів. Ми вирішили розповісти коротко розповісти про кожного з учасників конкурмної програми ігрового кіно та про що їхні роботи. Отже, давайте знайомитися.

10.08.2020
об 17:39