Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Відкладені та скасовані релізи залишать відбиток у кіноіндустрії

02.09.2020
об 18:06

Директор Венеційського кінофестивалю певен, що зміна дат прем’єр очікуваних фільмів шкодить розвитку індустрії. Через те, що в кінотеатрах немає цікавих стрічок глядач може просто не повернутися у зал, а кіно він замінить яким-небудь захопленням чи видовищем.

«Розумію продюсерів, які не наважуються випустити фільми у час, коли не всі кінотеатрі відчинені, а зали – напівпорожні, але бачу й іншу проблему, яка виникне, якщо відкладати дати прем’єр на час, коли кінотеатри повністю відновлять свою роботу – у цій ситуації у глядачів немає стимулу знову йти у кіно, після того, як вони місяцями дивились стрічки вдома. Відкласти нині прем’єри на рік – дуже великий ризик. Більшість дистриб’юторів чекають, але це ризик який може вдарити по всій системі кінопрокату і особливо по кінотеатрам», - говорить директор Венеційського фестивалю АЛЬБЕРТО БАРБЕРА.

Поширення вірусної інфекції COVID-19, зумовило зачинення громадських місць, зокрема,  кінотеатрів у різних куточках світу, деякі з них і досі не працюють. Багато студій-виробників переносять дати прем’єр своїх фільмів через те, що побачити та оцінити результат їхньої роботи зможуть не всі охочі. Мотиви суто комерційні, адже чим менше глядачів у залі, тим нижча сума в бокс-офісу. Отже, фінансові сподівання кіностудій лишаться не виправданими.

Нагадаємо, фільми, які готували до прокату восени та влітку цього року демонструватимуться в кінотеатрах в середині 2021 року. Можливо, невтішні прогнози стосовно майбутнього кіноіндустрії підштовхнули організаторів однієї з найбільших кіноподій все ж таки провести 77-й Венеційський кінофестиваль в офлайн-форматі, хоча й великою кількістю обмежень. Захід розпочався сьогодні й триватиме до 12 вересня.

 

 

Джерело:  Cineuropa

Читайте також:

Новини

Лабораторія кіномонтажу First Cut Lab назвала учасників

Завдяки зусиллям Асоціації кіноіндустрії України у 2020 році Міжнародна Лабораторія кіномонтажу First Cut Lab під керівництвом Метью Дарраса проводиться вже вдруге на теренах нашої країни. До участі у Лабораторії лекторами та консультантами залучаються впливові міжнародні кінопрофесіонали, серед яких арт-директори та відбірники фестивалів класу «А», дистриб’ютори, міжнародні агенти з продажу, досвідчені продюсери, режисери та режисери монтажу. Участь фільму в лабораторії такого рівня стає запорукою подальшої успішної фестивальної, дистриб’юційної та прокатної історії.

21.08.2020
об 15:31

Новини

Українську стрічку «Сторонній» відзначили на фестивалі RIFF

Фільм Дмитра Томашпольского отримав ще одну міжнародну нагороду. Також стрічку продемонстрували мешканцям Норвегії.

31.08.2020
об 12:15

Новини

Містичний трилер Egregor вийшов з карантину

Фільм, що розповідає про таємний орден, після тривалої перерви продовжують знімати в Україні. Ролі виконують американські та українські актори.

01.09.2020
об 19:38