Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Відбувся допрем’єрний показ фільму «Кінгс Мен» у Києві

13.01.2022
об 12:12

У той час, як найстрашніші тирани та злочинні генії в історії планують початок війни, яка знищить мільйони життів, одна людина мусить кинути виклик часу, щоб зупинити їх. Станьте свідками становлення першого незалежного розвідувального агентства у фільмі «Кінгс Мен».

У столичному кінотеатрі «Оскар» (ТЦ Gulliver) відбувся допрем’єрний показ довгоочікуваної прем’єри фільму «Кінгс Мен». Першими третю частину франшизи переглянули Анна Завальська, Даша Коломієць, Julik, Андрій Алферов, Серж Смолін, Олексій Дівеєв-Церковний, Олександра Миколюк, Анна Ґузеєва, Максим Гордєєв, ART DEMUR, Максим Фрай, кінокритики та блогери.

«Кінгс Мен» – третя частина популярної історії про розвідницьке агентство, яке протистоїть найстрашнішим тиранам та злочинним геніям. Цього разу стрічка розказує по становлення агентства. Режисер Метью Вон зміг залучити до знімання справді зірковий акторський склад: Рейфа Файнза, Джемму Артертон, Ріса Іванса, Даніеля Брюля.

«Кінгс Мен» стартує в українському кінопрокаті відсьогодні, - 13 січня.

Джерело: Kinomania LLC

Читайте також:

Новини

Свята разом з СТБ: що подивитись у перші дні Нового року

Поки тривають Новорічні канікули та вихідні, часто постає питанняя: «Що ж подивитися разом із сім'єю?». Створити особливу атмосферу та наповнити кожен дім теплом, любов’ю і неймовірними історіями готовий телеканал СТБ. Які прем’єри проєктів та серіальні сюрпризи підготував телеканал на період з 27 грудня по 10 січня — читайте в добірці.

02.01.2022
об 12:35

Новини

Популярні коміки та тіктокери взяли участь у спецпроєкті «Вмикай усмішки»

Телеканал ТЕТ за підтримки онлайн-платформи Київстар ТБ запустив спецпроєкт «Вмикай усмішки», у якому взяли участь популярні коміки та тіктокери.

05.01.2022
об 11:08

Інтерв'ю

Андрій Лантух: «Усе починається з персонажа»

Дебютний фільм – найважливіша сходинка в кар’єрі режисера, це його візитівка в майбутньому. Як прокласти шлях від ідеї до реалізації? Відповідь на це запитання знає молодий режисер Андрій Лантух, який навчався в New York Film Academy Los Angeles і зараз працює в США. VGL cinema поговорив з Андрієм про його дебютний повнометражний фільм Cullinan, створення кіно в умовах пандемії та ідеї для майбутніх проєктів.

11.01.2022
об 14:29