Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Від забудови до евакуації: MEGOGO запустив документальний аудіосеріал «Прип’ять»

21.04.2021
об 16:49

Сьогодні, 21 квітня, на медіасервісі MEGOGO з'явився документальний аудіосеріал «Прип’ять» до 35-ої річниці пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС. Шість епізодів із дев’ятьма реальними героями повертатимуть слухача у минуле.

 

Над продуктом працювала команда MEGOGO Audio. Для створення аудіосеріалу команда знайшла та поспілкувалися із жителями Прип’яті. Серед них: діджей палацу культури «Енергетик», бібліотекарка, працівниця школи, інженери ЧАЕС та інші. Кожен епізод – життєвий етап героя: приїзд до міста, життя у Прип’яті, роль Чорнобильської станції, день напередодні та під час аварії, евакуація.

 

Режисером аудіосеріалу став Дмитро Левицький – автор театральних п’єс та засновник проєкту аудіопрогулянок, а над звуковим оформленням проєкту працювали звукорежисери Василь Явтушенко і Ася Федоськіна із 4Ears Sound Production та композитор Володимир Бабушкін.

 

«Більшість із нас знає Прип’ять як «зону відчуження», місто, де зупинилось життя. Та мало хто пам’ятає те, чим жило місто до аварії. Його збудували ще 1970 року. Це було молоде місто із новою та зручною інфраструктурою, численною кількістю робочих місць. До 35-ої річниці катастрофи на ЧАЕС, ми вирішили створити аудіосеріал зі спогадами місцевих й «оживити» місто через історії людей, які пам'ятають інакшу Прип’ять через свої сімейні події, подорожі на теплоходах, цікаву роботу на станції. В аудіосеріалі станція працює за своїм звичайним графіком, люди облаштовують свої квартири, відпочивають та подорожують, аж доки не настало 26 квітня 1986 року», – розповів директор зі стратегічного розвитку MEGOGO ІВАН ШЕСТАКОВ.

 

Прослуховування аудіосеріалів, як і подкастів, абсолютно безкоштовне та доступно у розділі «Аудіо» додатку MEGOGO на смартфонах на базі iOS та Android, в автомобілях із аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay. Крім того, аудіосеріал «Прип’ять» став першим аудіопроєктом, що доступний на Smart TV (розділ «Серіали») та веб-версії MEGOGO

 

Джерело: Пресслужба MEGOGO

Читайте також:

Новини

Касові збори бойовика «Ґодзілла проти Конга» встановили рекорд епохи пандемії

Фільм «Ґодзілла проти Конга» проклав новий шлях у касових зборах епохи пандемії, даючи голівудським студіям і власникам театрів надію, що люди готові повернутися до кіно після року перегляду Netflix вдома.

05.04.2021
об 15:36

Новини

«Незвідане: Удача Дрейка» з Томом Голландом у головній ролі вийде на тиждень пізніше

Компанія Sony вирішила пересунути дату прем’єри пригодницького бойовика «Незвідане: Удача Дрейка», адаптації відеоігри на PlayStation із Томом Голландом у головній ролі. Тепер стрічку, створену для екранів Imax та PLF(Premium Large Format), планується випустити 18 лютого 2022 року замість 11 лютого.

11.04.2021
об 12:06

Новини

Мережі кінотеатрів ArcLight Cinemas та Pacific Theatres закриються через пандемію

Дві практично найбільші споріднені голлівудські мережі ArcLight Cinemas та Pacific Theatres, які мають близько 300 кінотеатрів по всій Каліфорнії, включаючи улюбленця глядачів Cinerama Dome у Голлівуді, вимушені закрити назавжди 16 своїх локацій через пандемію, що стало ударом для любителів кіно Південної Каліфорнії і Лос-Анджелеса.

13.04.2021
об 16:42

Новини

Дні народження зірок: Володимир Пантелюк

14 квітня народився український актор театру і кіно Володимир Пантелюк. Після закінчення в місті Калуш Коледжу культури і мистецтв актора запросили до Музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича, де за три роки він зіграв багато різнопланових ролей. Далі Володимир Пантелюк вирішив отримати ще одну освіту і вступив до Київського університету культури і мистецтв, де здобув кваліфікацію режисера драматичного театру і актора. Зараз Володимир працює в театрі ім. Івана Франка та активно знімається в кіно.

14.04.2021
об 10:23

Статті

Неповторні почуття: П’ять фільмів із Грузії про кохання

Видатний поет Генріх Гейне писав, що для кохання не існує вчора і воно ніколи не думає про завтра, а «жадібно тягнеться до нинішнього дня, але цей день потрібен йому весь, необмежений, незатьмарений». Проте комусь навіть 24 святкових годин недостатньо, тому грузини, окрім 14 лютого, вирішили відзначати День кохання ще й у середині квітня – 15 числа. І у перший раз такого святкування 1994 року усі газети рясніли написами, що саме представники цієї нації знають найкрасивішу і найвідданішу любов. Хтось може і не погодитись, однак повчитись у грузинських фільмів про справжнє кохання, як проявляти свої щирі почуття, нікому не завадить.

17.04.2021
об 12:37