Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Від освітнього контенту до вражаючих пригод: Дитяча програма фестивалю анімації LINOLEUM

13.08.2020
об 10:49

Перші кроки в розвитку емпатії, вибудовування стосунків з внутрішнім «Я», а ще зі світом навколо та людьми, що поруч. Маленьким особистостям все це легше зрозуміти через мультик. Анімація, що викличе щирий сміх, захоплення і здивування від неочікуваної розв'язки сюжету може бути кориснішою, ніж десятки нудних розмов на складні теми з дорослими. Тож Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM пропонує зовсім юним глядачам та їхнім батькам кращу світову анімацію у спеціальній дитячій програмі Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM.

В онлайн-форматі з 2 по 6 вересня на платформі MEGOGO йтиме найбільша анімаційна подія року. Для зручності глядачів фестиваль LINOLEUM розподілив анімовані короткометражні фільми за віковими категоріями: два блоки для дітей 2–6 років, два блоки – для 7–12 років, і анімація для молодої аудиторії G-AAAH! від British Council.

G-AAAH! – найбільш універсальна підбірка анімацій, яка підходить сім’ям і молодим глядачам від 5 років. Короткометражні фільми обирали British Council у партнерстві з Intro Film – британською організацією, що ставить кіно в центр навчального та особистого розвитку молоді. Анімації з програми G-AAAH! допоможуть подумати разом із дітьми на теми, які буває складно обговорювати: стосунки зі своїм внутрішнім «Я», важкі емоції й почуття (наприклад, що виникають через втрату близьких), будування стосунків зі світом навколо та іншими людьми. До G-AAAH! увійшли британські номінанти та лауреати світових фестивалів.

Для дітей віком 2–6 років адаптовані два блоки анімації. Перший – це мікс розважального та освітнього контенту, де маленькі глядачі зможуть зробити перші кроки в розвитку емпатії, хоробрості та прояву позитивних почуттів. В другому зібрано геть усе, що так полюбляють діти: від фантастичних пригод і чарівних перевтілень до життя лісових звірят.

Глядачі 7–12 років також поринуть у дві години анімаційних фільмів. Перший блок для цієї вікової аудиторії будується на контрасті почуттів: щирий сміх від неочікуваних розв’язок пригодницьких екшенів змінюватиметься на вдумливість від повільних пейзажів природи. Упродовж другого блоку дитина впевниться, що в житті можливо все. Адже герої анімацій змінюватимуть хід часу, повертатимуть до життя домашніх улюбленців або стануть найрозумнішими дітьми в світі.

Художні рішення та анімаційна техніка кожного фільму вражатимуть як маленьких глядачів, так і їхніх дорослих компаньйонів.

Також у рамках освітньої програми фестивалю LINOLEUM відбудуться онлайн-лекції та воркшопи для дітей і підлітків. На трьох воркшопах учасники дізнаються, як анімувати за допомогою лише смартфону, навчаться робити стоп-моушн анімацію та оживлювати декорації вініловим програвачем. А для тих, хто визначається з майбутнім, є можливість прослухати лекції про професію стоп-моушн аніматора, про процес створення декорацій та з чого взагалі розпочати свій шлях у анімації.

На воркшопи потрібно зареєструватися, онлайн-реєстрації відкриватимуться з 23 серпня на сторінці події у Facebook. Лекції також можна буде переглянути в прямій трансляції на YouTube.

 

Джерело: пресслужба LINOLEUM

 

Читайте також:

Анімація

Українська ретроспектива на анімаційному фестивалі LINOLEUM

Щороку на Фестивалі актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM проводять тематичні покази української анімації, охоплюючи фільмі різних років: від початку 1960-х, коли на студії «Київнаукфільм» у повну міць запрацював мультиплікаційний цех, і до нашого часу. За словами кураторки секції української ретороспективи Юлії Кузнєцової, завдання цих програм – переосмислити історію вітчизняних мультфільмів.

05.08.2020
об 18:52

Анімація

LINOLEUM презентував постер від Микити Лиськова

Анімація, завдяки своїй ірреальній природі, здатна дослідити той наш досвід, що є невловимим для інших форм мистецтва та науки. 2–6 вересня в онлайн-форматі відбудеться Фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM. Цьогорічна тема заходу – «Стати людиною» (Becoming Human). Що саме нас нею робить?

07.07.2020
об 14:12

Анімація

Купи сміття та пікнік під час пандемії: Третя програма анімаційного фестивалю LINOLEUM

За місяць на медіасервісі MEGOGO розпочнеться Фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM. Ми вже робили огляд програм «Стати людиною» (Becoming Human) та LADIES FIRST, сьогодні розповімо про 14 анімацій з категорії Ecoleptic.

03.08.2020
об 18:44