Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Від кліпмейкінгу до кіно: В мережі виходить серіал «Спалах»

27.11.2020
об 16:29

На YouTube-каналі онлайн-медіа про музику та всього, що навколо неї «СЛУХ» почали з’являтися епізоди документального серіалу «Спалах». Він розповілає про нову українську культуру та її сучасних героїв і героїнь. 10 серій охоплюють теми від феномену української поп-музики та кліпмейкінгу до кіно, комедії, стрит-арту та локальних брендів одягу.

Упродовж 2020 року тривала робота над виробництвом серіалу «Спалах». Загалом автори проєкту відзняли більше 100 інтерв’ю. В розмовах прийняли участь Антоніо Лукіч, Євген Клопотенко, Андрій Данилко, Алан Бадоєв, MONATIK, Юрій Бардаш, Майкл Щур, ONUKA, DakhaBrakha, Влад Яма, Олексій Потапенко, Гео Лерос, Vivienne Mort, ресторатори Дмитро Борисов та Міша Кацурін, засновники CLOSER, Veselka, Культура Звука, Планета кіно, Ukrainian Fashion Week, KSENIA SCHNAIDER та багато інших представників української культури.

«Ми помітили, що в українській музиці кожні 4 – 5 років відбуваються спалахи – з’являються нові імена та віяння, старі відходять на другий план. Пізніше ми почали досліджувати і знаходити схожі прояви в інших сферах культури. Ось про них ми і розповімо в тому числі. Такі явища завжди виникають під час і після криз. Коли сьогоднішня криза закінчиться, можемо очікувати новий культурний «спалах». А ми цим документальним серіалом підготуємо для нього ґрунт», – розповів головний редактор медіа «СЛУХ», продюсер і співавтор серіалу МАКСИМ СЕРДЮК.

Виробництвом 10 епізодів займалися за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Джерело: Онлайн-медіа «СЛУХ»

 

Читайте також:

Новини

Фантастичні українці про сучасне українське кіно

Сьогодні, 20 листопада, о 20:00 на молодіжному каналі MEGOGO LIVE з’явиться випуск із циклу «Фантастичні українці», присвячений новому українському кіно.

20.11.2020
об 14:10

Новини

Український бокс-офіс жовтня: «Відьми» спонукали глядачів повернутися до кінотеатрів

Скільки разів ви осіклися за останні 5 днів, пропонуючи зустрітися на вихідних у кіно чи давши пораду обрати кіносеанс у суботу замість п’ятниці? Вчергове розмірковуючи про наслідки карантину вихідного дня, наші колеги з Media Business Reports підготували аналітичну статтю щодо загального жовтневого бокс-офісу українських кінотеатрів. Тож, які підсумки попереднього місяця, як наші співвітчизники реагують на національні фільми, що з’являються в прокаті, та котра з прем’єр врятувала місяць, в якому частка прибутків з вікенда в вікенд зменшувалася?

20.11.2020
об 15:29

Новини

Дні народження зірок: Павло Кільницький

Сьогодні, 21 листопада, свій день народження святкує актор Павло Кільницький.

21.11.2020
об 10:54

Новини

У кого з чоловіків найбільше шансів отримати «Оскара» за роль другого плану?

Зазвичай переможцями «Оскара» у номінації «Найкращий актор другого плану» стають ті, хто мають досить великий досвід в індустрії. Минулорічному переможцю, Бреду Пітту, було 56 років, коли він отримав нагороду за свою роль у стрічці «Одного разу в Голлівуді». Він став одним з 13 щасливців, яким було 50 років, коли вони забрали трофей додому.

23.11.2020
об 15:27

Новини

Павло Сушко: «Одним з важливих законопроєктів став «Культурний НДС»

Днями на онлайн-платформі Dzyga MDB відбувся вебінар «Законодавчі зміни в кіноіндустрії». Модераторка та виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух розпитала народного депутата та кінопродюсера Павла Сушка про роботу Підкомітету з питань кінематографії та реклами, головою якого він є, а також про найважливіші рішення Верховної Ради щодо кінематографії.

27.11.2020
об 12:26