Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Вічно танцююча людина» MONATIK презентував тизер нового документального фільму

02.06.2020
об 14:36
«Вічно танцююча людина» MONATIK презентував тизер нового документального фільму

«Вічно танцююча людина» («Вечно танцующий человек») – так називаеться тизер документального фільму, вихід якого анонсував MONATIK. Відомо, що це буде фільм-біографія артиста, якого шанувальники і ЗМІ після приголомшуючого успіху стадіонного шоу «LOVE IT ритм» називають не інакше, як «Геній сучасності».

Документальна стрічка – це подарунок MONATIKа своїм багаточисельним шанувальникам саме на річницю цього грандіозного шоу. Рік тому, 1 червня 2019 року, воно відбулося на стадіоні НСК «Олімпійський» і відвідало його понад 60 тисяч осіб. Фанати з'їжджалися різних куточків України і світу.

У тизері співак привідкрив деякі таємниці, про що буде фільм. Вперше ми побачили його сім’ю, кадри з особистого архіву – яким був артист у дитинстві. Також дуже зворушливі кадри з бабусею, яка зачитала дитячі листи артиста собі дорослому. Шкільні вчителі, колеги  і друзі дитинства – всі вони додали інтриги і тепер чекаємо на прем’єру документального фільму «Вічно танцююча людина».

Джерело: Facebook MONATIK

Читайте також:

Дні народження зірок: Джентльменська п’ятірка
Новини

Дні народження зірок: Джентльменська п’ятірка

Сьогодні, 31 травня, свій день народження святкує п’ятірка дивовижних кінозірок – Колін Фаррелл, Клінт Іствуд-молодший, Паоло Соррентіно, Том Беренджер, Себастьян Кох.

31.05.2020
об 10:52

П’ять незабутніх образів українських білявок
Новини

П’ять незабутніх образів українських зіркових білявок

Сьогодні, 31 травня, відзначається Всесвітній день білявок. Ми вирішили зробити добірку п’яти яскравих образів вітчизняних володарок білявих пасм.

31.05.2020
об 18:11

Інтерв'ю

Сашко Лірник: «Я намагаюся збагатити українську культуру»

Розповідати та складати казки досить важко, тому що кожного разу від тебе чекають нової цікавої історії й ти маєш виправдати ці очікування. Тим паче коли твоя авдиторія не дорослі люди, яким усе можна пояснити, а діти, для яких головною якістю будь-якої історії є її чесніть та правдивість. Інженер-будівельник за фахом Сашко Лірник свого часу вирішив підтримати Україну та чинні культурні традиції й став казкарем. Він має безпосередню причетність до анімаційного серіалу «Моя країна – Україна». Творчість Сашка Лірника визнана не тільки величезною кількістю читачів, а й митцями. Він лауреат багатьох кінофестивалів та конкурсів. Ми поговорили із Сашком про роботу над серіалом «Моя країна – Україна», про важкість створення казок та про День захисту дітей, який святкується в Україні 1 червня.

01.06.2020
об 13:48

Новини

Дні народження зірок: Олександр Попов

Сьогодні, 2 червня, свій день народження святкує український актор і телеведучий Олександр Попов.

02.06.2020
об 09:56